Beyas Computer güvenilir mi?

Merhaba bende alışveriş yapmayı düşünüyorum "BEYAS" tan. herhangi bir sorun yaşadınızmı?
aga bende eylül ayında rtx 3070 aldım, 3 ay sonra kart patladı görüntü vermiyor. mining yapıldı mı diye sorduğumda bana gülmüşlerdi. tamirciye götürdüğümde 6 ay mining yapılcak kadar furmark değeri olduğunu söyledi. geri iade etmek istedim ama kullanıcı hatası dediler

Mining'li max ömrü 1 yıl olan ekran kartı satıcısı.

Sahibinde satış yapan biri 2.yılı doldurmuş içindeki ürünler de oldukca iyi duruyor RTX 3060 Ti veya RX 6700 XT almayı düşünüyorum sizce güvenilir mi? veya önceden alışveriş yapan varsa yazsın.

Valla Bende 3070 + i5 12400f alıcam 17. 5 k bende güveniyorum güvenilir geliyor
Merhaba bende alışveriş yapmayı düşünüyorum "BEYAS" tan. herhangi bir sorun yaşadınızmı?
Hocam son durum nedir?

5600XT aldım kendilerinden, 7-8 aydır sorunsuz kullanıyorum. Aldığım kart 0 ayarındaydı. Satış sırasında gayet ilgililerdi.

Aga bende eylül ayında RTX 3070 aldım, 3 ay sonra kart patladı görüntü vermiyor. Mining yapıldı mı diye sorduğumda bana gülmüşlerdi. Tamirciye götürdüğümde 6 ay mining yapılacak kadar FurMark değeri olduğunu söyledi. İade etmek istedim ama kullanıcı hatası dediler

Mining'li Max ömrü 1 yıl olan ekran kartı satıcısı.

6 ay mining yapılacak değer neymiş? Mining BIOS atılmadıkça FurMark gibi testlerle mining yapıldığını anlamak neredeyse imkansız.

Geri
Yukarı