Beyaz eşya marka önerisi

iOS92.6Beta

Hectopat
Merhaba,

Evlilik söz konusu. Beyaz eşya bakıyorum. Sizlerden F/P marka önerileri istiyorum dostlar.

Elektronik eşyanın kaliteli ve uzun ömürlü olmasını isterim. Yani ucuza kaçmak istemem. Sürekli tamirdir vs uğraşmak istemiyorum. Fiyat olarak en uyguna bu talebimi karşılayacak hangi markalar var?

Çevreme sorduğum kadarıyla Siemens, Samsung ve Bosch markaları öne çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Evlilik söz konusu. Beyaz eşya bakıyorum. Sizlerden F/P marka önerileri istiyorum dostlar.

Elektronik eşyanın kaliteli ve uzun ömürlü olmasını isterim. Yani ucuza kaçmak istemem. Sürekli tamirdir vs uğraşmak istemiyorum. Fiyat olarak en uyguna bu talebimi karşılayacak hangi markalar var?

Çevreme sorduğum kadarıyla Siemens, Samsung ve Bosch markaları öne çıkıyor.
Samsung.

Profilo markasınıda bakabilirsin. 16 yıldır kullandığımız buz dolabı 1 hafta önce bozuldu yenisini aldık. Yeni ürünleri aynı kalitede bilmiyorum ama yeniden profilo aldık.

Mesajlar için teşekkür ederim. Arçelik hakkında ne düşünüyorsunuz peki?

F/P olarak Grundig diyorum. Bu iş biraz şans işi Samsung buzdolabımız 10 yıldır sıkıntısız çalışıyor. Çalışırken evime hotpoint ariston buzdolabı aldım 2 senede pert oldu.

Benim de evlilik söz konusu, Bosch aldım. Kendi evimizde de uzun yıllar sorunsuz kullandık.

Profilo markasınıda bakabilirsin. 16 yıldır kullandığımız buz dolabı 1 hafta önce bozuldu yenisini aldık. Yeni ürünleri aynı kalitede bilmiyorum ama yeniden profilo aldık.

Samsung makineler için çok ses çıkarıyor diyor komşular ama ben yine de Samsung'dan vazgeçmiyorum.

Buzdolabı, çamaşır, bulaşık makineleri profilo. Ancak buzdolabı çok eskiden beridir var. Yani 10-15 yıllık veya daha fazla olabilir. Neredeyse bir o kadar da bulaşık makinesi var. 2 yıllık falan da çamaşır makinesi. Ancak bu elbette markanın çok iyi iş çıkardığı anlamına gelmiyor. Diğer arkadaşın dediği gibi modele göre değişir. Kronik sorunlu model alırsın gece gündüz beddua edersin. O yüzden alırken bakmak lazım. Samsung markası da olabilir piyasada haliyle ünlü olan bir marka sonuçta. Özellikle eski toprak markalar diyeceğim ama yeni yapılanlar bilerek eskisi kadar sağlam yapılmıyor.

Geri
Yukarı