Beyaz kasa önerisi

Rdvnzl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam öncelikle öncelikle ekran kartı ve kasa hariç bütün ekipmanlarım hazır sayılır başka önerileriniz varsa açığım ama esas önerilerinizi kasa için duymak isterim. i5 12400F işlemci, ASUS Prime B660 anakart, Corsair beyaz PSU, beyaz Cooler Master 240mm sıvı soğutucu, beyaz RGB Corsair RAM ekipmanları ile uyumlu olacak beyaz kasa ne önerirsiniz? A-RGB fanlı temperli camlı bir model tercihimdir.

3000 TL civarına zorlarsam çıkabilirim. İçime sinerse 3500 TL civarı maksimum olur.

Bu kasada öne yerleştirirsem sıvı soğutmayı içini iyi soğutamam gibi düşündüm.

3000 TL civarına zorlarsam çıkabilirim. İçime sinerse 3500 TL civarı maksimum olur.

Bu kasada öne yerleştirirsem sıvı soğutmayı içini iyi soğutamam gibi düşündüm.

Öne ya da üste sıvı soğutma takmanın pek farkı yok aslında. Siz arkadaşın dediği gibi bir bütçe belirtin önce.

En iyi seçenek P500A olur o zaman.

Ucuz seçenek olarak Lancool 2 olabilir.

Arkadaşın attığı Lian Li O11 de çok estetik ama bütçeni aşmak istiyorsan tabii.

Son düzenleme:

Beğendim fakat fansız ve fan maaliyeti ile çok fazla olur bütçem maalesef yetmez.

En iyi seçenek P500a olur o zaman.

Ucuz seçenek olarak lancool 2 olabilir.

Arkadaşın attığı Lian Li O11 de çok estetik ama bütçeni aşmak istiyorsan tabii.

P500a güzelmiş aslında onu detaylı inceleyeceğim.

Bu üç kasadan birini alabilirsiniz.

Nzxt H510 flow
Performax Helix
PHANTEKS Eclipse P500A

Hava akışı olarak NZXT H510 Flow daha iyi ama geniş olmasını istiyorsanız diğer iki kasayı da gözden geçirebilirsiniz.

Performax helix fiyatı da uygun tipi de güzel acaba malzeme kalitesi çok mu düşüktür yoksa bu fiyata almak isterim açıkçası.

Bir de SilverStone fara R1 modelini buldum acaba onu önerir misiniz? Malzeme kalitesi ve sorunsuzluk açısından problem çıkar mı?

Geri
Yukarı