Beyaz kasaya siyah parça nasıl durur?

Nasıl göründüğünün önemi yok hocam. İyi bir bilgisayar bu devirde yeterli görünüşe takılmayın bence.
Adam maddi ya da performans hakkında bir soru sormamış. Demek ki bir sıkıntısı yok. Görünüş hakkında fikir almak istiyor.

Bence güzel olur, ama her parçayı siyah seçmezdim şahsen. Siyah-Beyaz karışık seçerdim parçaya göre.

Adam maddi ya da performans hakkında bir soru sormamış. Demek ki bir sıkıntısı yok. Görünüş hakkında fikir almak istiyor.

Bence güzel olur, ama her parçayı siyah seçmezdim şahsen. Siyah-Beyaz karışık seçerdim parçaya göre.
Beyaz parçalar hem hazır bilgisayarlarda zor bulunuyor hem de fiyat farkı çok yüksek diye sordum.

Beyaz parçalar hem hazır bilgisayarlarda zor bulunuyor hem de fiyat farkı çok yüksek diye sordum.
Evet, biraz daha pahalı olur diğer renklere göre. Ama daha fresh ve lüks görünüyor.

Evet, biraz daha pahalı olur diğer renklere göre. Ama daha fresh ve lüks görünüyor.
Hocam hazır sistem aldığım için parçalar kısıtlı. Sadece kasayı beyaz bulabilirim yani.

Bence güzel olur, ama her parçayı siyah seçmezdim şahsen. Siyah-beyaz karışık seçerdim parçaya göre.

Maddiyat veya performansla ile iglili görüş belirtmedim hocam. Kendi fikrimce parçaların kasada nasıl göründüğünün önemi olmadığnı söyledim. Size neden bu kadar battı bu?

Geri
Yukarı