Çözüldü Beyaz ninja olduğumuz oyunun ismi neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Brjokabralis

Hectopat
Daha fazla  
İnternet üzerinden oynanan bir oyun bu. Oyunu "Yasuo Simulator" yazarak bulduğumu hatırlıyorum fakat LoL'deki Yasuo ile bir alakası yoktu. Sadece oyundaki karakterimiz kılıcıyla birilerini doğrayarak seri hareketler yaptığı için bu ismi forum gibi bir yerde vermişlerdi. Oyunda beyaz bir ninjayız, üzerimize kılıçlı düşmanlar geliyor. Biz ise sadece fareyi kullanarak üstümüze gelen bu düşmanları doğruyoruz. Doğradığımız sırada karakterimiz ileride atılıyor. Zamanla okçu düşmanlar geliyor. Bu oyunu bir türlü bulamadım. Bu oyunu bileniniz varsa ismini söyleyebilir mi?

İnternet üzerinden oynanan bir oyun bu. Oyunu "Yasuo Simulator" yazarak bulduğumu hatırlıyorum fakat LoL'deki Yasuo ile bir alakası yoktu. Sadece oyundaki karakterimiz kılıcıyla birilerini doğrayarak seri hareketler yaptığı için bu ismi forum gibi bir yerde vermişlerdi. Oyunda beyaz bir ninjayız, üzerimize kılıçlı düşmanlar geliyor. Biz ise sadece fareyi kullanarak üstümüze gelen bu düşmanları doğruyoruz. Doğradığımız sırada karakterimiz ileride atılıyor. Zamanla okçu düşmanlar geliyor. Bu oyunu bir türlü bulamadım. Bu oyunu bileniniz varsa ismini söyleyebilir mi?
Oyunu bilmiyorum ama One Finger Death Punch tam o tarz bir yapım dene derim.

Hayır, Scratch oyunu değildi.
Bu arada oyun hakkında daha fazla bilgi hatırladım. Oyunun kendi sitesi vardı, sadece o siteden oyunu oynayabiliyorduk. Ayrıca bu sitede Steam'deki gibi başarı sistemi vardı. Örneğin ''50 kişiyi öldürdüğün bir kombo yap'' gibi başarılar vardı. Yapınca profil fotoğrafınıza geliyordu. Ve evet, oyunda kombo sistemi vardı. Düşman öldürdükçe sayı artıyordu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı