Beyaz oyuncu klavyesi önerisi

Bütçe
1300-1400'e kadar çıkabilirim
Hocam ben de oyuncu klavyesi arıyorum. Liste doğru mu bilmiyorum ancak ben de oyuncu klavyesi alacağım. TK68 ile bu tarz klavyelerin ne farkı var tuş sayısı dışında?

Hocam oyuncu klavyesi derken daha hani markalı şeyler anlamında dedim. Bunları zaten oyun için alıyor insanlar ve seslerinden dolayı. Rahatlıkla alabilirsiniz. Benim için F tuşları önemli olduğu için ben %65 veya %60 klavye alamam maalesef bu yüzden HyperX alloy Origins Core'a bakıyorum.

Çok sıkıntı değil hocam. Modeli atın isterseniz siz, bakarım ben.
Alırken Gateron Yellow Switchleri seçin:

Bu üsttekinde vergi ödenmiyor. Ayrı gelecek 300-400 gibi birşey çıkabilir. Bana kalırsa TK68 daha mantıklı.

Hocam oyuncu klavyesi derken daha hani markalı şeyler anlamında dedim. Bunları zaten oyun için alıyor insanlar ve seslerinden dolayı. Rahatlıkla alabilirsiniz. Benim için F tuşları önemli olduğu için ben %65 veya %60 klavye alamam maalesef bu yüzden HyperX alloy Origins Core'a bakıyorum.

Ben Origins Core'u alalı birkaç gün oluyor hocam, isterseniz sorabilirsiniz bir şeyler.

Alırken Gateron Yellow Switchleri seçin:

Bu üsttekinde vergi ödenmiyor. Ayrı gelecek 300-400 gibi birşey çıkabilir. Bana kalırsa TK68 daha mantıklı.

Sizin en önerdiğiniz model TK68 o zaman hocam. Demin atmış olduğum oyuncu klavyesi listelerine de göz atıp karar vereceğim yakında.

Ben Origins Core'u alalı birkaç gün oluyor hocam, isterseniz sorabilirsiniz bir şeyler.
Kaç tl'ye aldınız hocam? Geçen gün 1100tl idi şimdi 1600 olmuş. Switchleri nasıl bir de? Yay sesi hakkında şikayet görmüştum birkaç kere. Siz niye değiştiriyorsunuz ki.

Diğer önerim MK61 olur. TK68 varken önermem ama MK61 Optik Switch yapısı ile her ne kadar fark edilmese de gecikme süresi daha az. Yine Yellow V2 Switch öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alırken yine Türkiye Direkt Postayı seçin. Yellow V2 en mantıklısı olur. Swarcow'un Discord'una da gelebilirsiniz. Xeonayp adı ile oradayım.

Sizin en önerdiğiniz model TK68 o zaman hocam. Demin atmış olduğum oyuncu klavyesi listelerine de göz atıp karar vereceğim yakında.

Hocam öyle listelere sakın bakmayın çok yanlış oluyorlar G915 sorunlu bir klavye ve ilk sırada.

Kaç tl'ye aldınız hocam? Geçen gün 1100tl idi şimdi 1600 olmuş. Switchleri nasıl bir de? Yay sesi hakkında şikayet görmüştum birkaç kere. Siz niye değiştiriyorsunuz ki.
1200'e bende satın aldım kardeşime. Kasa da garip şekilde açılma var. Sadece 1 tane tuşunda yay sesi var onu da sertçe bırakırsanız duyuyorsunuz. RGB'si mükemmel. Garanti süresi uzun olur diye hiç ellemedim.

Hocam birkaç gün önce Amazon'dan 1198 liraya aldım. Switchleri gayet güzel, ben kırmızı switch kullanıyorum ki HyperX modellerinde de bu switch yaygın halihazırda. Gayet memnunum ancak son zamanlarda beyaz klavyeler ilgimi çekmeye başladı. Amazon da bana 1 ay daha iade hakkı veriyor, o yüzden düşüneyim beyaz klavyeleri dedim. Yay sesi hakkında bir bilgim yok, biraz daha açarsanız yay sesi konusunu size daha iyi yardımcı olabilirim.

1200'e bende satın aldım kardeşime. Kasa da garip şekilde açılma var. Sadece 1 tane tuşunda yay sesi var onu da sertçe bırakırsanız duyuyorsunuz. RGB'si mükemmel. Garanti süresi uzun olur diye hiç ellemedim.
Sizinki sorunlu gelmişe benziyor hocam. İade edin bence.

Hocam birkaç gün önce Amazon'dan 1198 liraya aldım. Switchleri gayet güzel, ben kırmızı switch kullanıyorum ki HyperX modellerinde de bu switch yaygın halihazırda. Gayet memnunum ancak son zamanlarda beyaz klavyeler ilgimi çekmeye başladı. Amazon da bana 1 ay daha iade hakkı veriyor, o yüzden düşüneyim beyaz klavyeleri dedim. Yay sesi hakkında bir bilgim yok, biraz daha açarsanız yay sesi konusunu size daha iyi yardımcı olabilirim.
Hocam tuşlara basıldığında bildiğiniz gibi yay olduğu için bazıları bu sesin fazla olduğundan şikayet ediyordu.

Hocam tuşlara basıldığında bildiğiniz gibi yay olduğu için bazıları bu sesin fazla olduğundan şikayet ediyordu.

Hocam açıkçası benim tuşların sesinden bir şikayetim yok. Normal dümdüz kırmızı switch, seslerinden de hiçbir türlü şikayetim yok. Önceden Logitech G513 Carbon kullanıyordum, mavi switch olanını. Şimdi kırmızıya geçtim ve aman aman rahatsızlık duyduğum bir şey yok. Gayet güzel klavye. Hem küçük, hem tuşları çok rahat, hem de RGB'si üst düzey. Bakın G513'ten geçtim diyorum. Logitech'in RGB'si yokmuş resmen. İsterseniz size fotoğraflarını da atabilirim.

Ha hocam bir de ben bu beyaz klavye meselesinin anlık heves olduğundan da şüpheliyim. Birkaç gündür kullandığım HyperX modelini sizce kullanmaya devam etmeli miyim? Hiçbir şeyinden şikayetçi değilim, sadece beyaz klavyeler ilgimi çekmişti de ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı