Beyaz Rusya Rublesi bozdurmak

denizyigit

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba elimde 100 Belarus rublesi var bu rubleleri döviz bürosunda bozdurmadım parayı almadılar bir arkadaşım bana sen bana 100 ruble ver ben sana 5 euro + 2 euro parası veririm dedi sizce vermem mantıklı olur mu?

Arkadaşlar merhaba elimde 100 belarus rublesi var bu rubleleri döviz bürosunda bozdurmadım parayı almadılar bir arkadaşım bana sen bana 100 ruble ver ben sana 5 euro + 2 euro parası veririm dedi sizce vermem mantıklı olur mu?

Hayır tabii ki arkadaş demeye bin şahit ister dolandırıcı olabilr 500 TL gibi bir para ediyor 100 belerus rublesi.

514 TL vs 121 TL :p

Bankaları deneyin bir de.

Arkadaşlar merhaba elimde 100 Belarus rublesi var bu rubleleri döviz bürosunda bozdurmadım parayı almadılar bir arkadaşım bana sen bana 100 ruble ver ben sana 5 euro + 2 euro parası veririm dedi sizce vermem mantıklı olur mu?
513 TL'yi çöpe atmak hiç mantıklı değil. 7 euro dediği para ne kadar ediyor ki sanki? Gerçekten nitelikli dolandırıcılık diye buna derim 😄

Sakın euro ile değişmeyin parayı. Arkadaşınızı her yerden engellemeniz sizin için daha iyi olur.

Şimdi sakin ol ve arkadaşını yavaşça telefon rehberinden sil ama kırmızı kabloyu kes. Çünkü arkadaşın dolandırıcı.

Geri
Yukarı