Beyaz sistem için anakart önerisi

CsinouX

Picopat
Daha fazla  

Böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Ekran kartı ve PSU dışında her şey beyaz. Anakartı da beyaz yaparsam sadece ekran kartı (PSU pek görünmüyor) siyah olduğu için kötü görünür mü diye düşünüyorum.

Anakart olarak bu iki modeli düşünüyorum, aralarında 5000 lira fark var. Bu farka da değer mi emin olamıyorum. İnternette baktım ama beyaz kasa içinde siyah anakart göremedim. Bulsam bakıp ona göre karar verirdim.

Bir de RAM'ler siyah mı olsun beyaz mı olsun karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle siyah beyaz uyumu güzeldir ama beyaz bileşenler pahalıdır hocam.
Kasalar vesaire çok yaygın o yüzden fiyat farkı pek yok ama ekran kartı anakart tarzı parçalarda bütçe sıkıntınız yoksa bile sırf beyaz olması için o kadar fiyat farkına değer mi siz karar verin.
Ama günün sonunda çok hoş bir şey çıkar ortaya.
Ve ekran kartı sırıtmaz.
Anakarta o kadar fark vereceğinize işlemci yükseltmek falan çok iyi olur ha diyorsanız ikisini bir yapabilirim karar yine sizin.

Öncelikle siyah beyaz uyumu güzeldir ama beyaz bileşenler pahalıdır hocam.
Kasalar vesaire çok yaygın o yüzden fiyat farkı pek yok ama ekran kartı anakart tarzı parçalarda bütçe sıkıntınız yoksa bile sırf beyaz olması için o kadar fiyat farkına değer mi siz karar verin.
Ama günün sonunda çok hoş bir şey çıkar ortaya.
Ve ekran kartı sırıtmaz.
Anakarta o kadar fark vereceğinize işlemci yükseltmek falan çok iyi olur ha diyorsanız ikisini bir yapabilirim karar yine sizin.
hocam işlemcinin yeterli olduğunu düşünüyorum, öneriniz varsa atabilirsiniz. ekran kartı dışında her şeyin beyaz olduğu sistemler gördüm ama anakart siyah olsa nasıl olur onu bilmiyorum bilsem içim rahat bir şekilde alacağım.

Geri
Yukarı