Çözüldü Beyaz tenli sarı saçlı seri katilin olduğu dizi neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NomNom01

Centipat
Daha fazla  
Bir dizi vardı ilk çıktığı zaman izlemiştim ama şu an ismini hatırlayamadığım için tekrar izleyemiyorum. Diziden hatırladıklarım:

Beyaz tenli sarı saçlı bir adam vardı siyahi kasabasında oturuyordu. Sebebi dizinini geçtiği dönemde polisler siyahi bölgelerine pek gelmiyor gelse de geç geliyor diye. Ana karakterin oturduğu apartmanın yanında bir siyahi kadın vardı adamın ceset kokularından rahatsız olup bu koku ne diye durmadan kavga ediyordu, polis çağırıyordu.

Adam polise yakalanınca mavi konteynır, silindir şeklinde ceset çıkmıştı.

Yaşanmış olaylardan alıntı bir diziydi.

Daha yazacak şeyler var ama bence bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dizi vardı ilk çıktığı zaman izlemiştim ama şu an ismini hatırlayamadığım için tekrar izleyemiyorum. Diziden hatırladıklarım:

Beyaz tenli sarı saçlı bir adam vardı siyahi kasabasında oturuyordu. Sebebi dizinini geçtiği dönemde polisler siyahi bölgelerine pek gelmiyor gelse de geç geliyor diye. Ana karakterin oturduğu apartmanın yanında bir siyahi kadın vardı adamın ceset kokularından rahatsız olup bu koku ne diye durmadan kavga ediyordu, polis çağırıyordu.

Adam polise yakalanınca mavi konteynır, silindir şeklinde ceset çıkmıştı.

Yaşanmış olaylardan alıntı bir diziydi.

Daha yazacak şeyler var ama bence bulursunuz.

Jeffrey Dahmer 1 sezonluk dizisi olması lazım kral.

Geri
Yukarı