Beyblade önerisi

Bunlardan ben arkadaşlarıma da alırım takılırız öyle, güzel olur.
Ben 1 tane Meteo L Drago alırım
2 3 tane de bunlardan alırım olur biter bence güzel olur.

Süs alacaksan güzel olur, yalnız pazardan babama ağlaya ağlaya bir tane metal almıştım mahallede beybladesini kırmadığım çocuk kalmamıştı 1-2 kullanırsan hemen çizilir kırılır haberin olsun.
Süs almıcam kanka oynucam.
Arkadaşlarımızla atıcaz ya
Benimkisi bu linkteki sağ en alttakiydi hatta.
Bunlar çakma gibi de kaliteli belli o en alttaki Leon olması lazım bizim Metal Fusion 'da ki Cinga 'nın ilk düşmanı.

Burası baya iyiymiş çakma ama kaliteli herhalde. 1 tane Diablo Nemesis alırım, 1 tane Leon alırım yeter. (Belki orijinal L Drago 'mu bırakıp alabilirim ama bilmiyorum.
Ama sanırsam plastik gibiymiş biraz.
Benim de çakma ışıklı beyblade alıyordum. Tekte kırılıyordu

Burası bayağı iyiymiş çakma ama kaliteli herhalde. 1 tane Diablo nemesis alırım, 1 tane leon alırım yeter. (belki orijinal l drago 'mu bırakıp alabilirim ama bilmiyorum.
Ama sanırsam plastik gibiymiş biraz.

Tamamı metal değil özellikle belirttiğim modelin çevresi metalden kullandım oradan biliyorum. Hatta pazardan ya 5 ya 6 TL'ye almıştık o zaman çizgifilmi falan yeni çıkmıştı ama izlemezdim sırf arkadaşlarıma özndiğim için babamdan istemiştim.

Tamamı metal değil özellikle belirttiğim modelin çevresi metalden kullandım oradan biliyorum. Hatta pazardan ya 5 ya 6 TL'ye almıştık o zaman çizgifilmi falan yeni çıkmıştı ama izlemezdim sırf arkadaşlarıma özndiğim için babamdan istemiştim.
Eğer ben de L Drago alırsam bunların hepsine tek mi atacağım?
Herhalde öyle olacak.

Eğer ben de l drago alırsam bunların hepsine tek mi atacağım?
Herhalde öyle olacak.

Ben 3-4 kere dışarı çıkarıp oynama fırsatı buldum hem modasının son zamanlarına denk gelmiştim hem de 2-3 kişinin o zaman çakma oyuncağı vardı benimki onu kırmıştı kimse benimle oynamazdı, yuvarlak rigden fırlattığımı bile hatırlarım. Ama adını söylediğin şeyin hangisi olduğunu bile bilmiyorum zaten hayal gibi hatırlıyorum.

Ben 3-4 kere dışarı çıkarıp oynama fırsatı buldum hem modasının son zamanlarına denk gelmiştim hem de 2-3 kişinin o zaman çakma oyuncağı vardı benimki onu kırmıştı kimse benimle oynamazdı, yuvarlak rigden fırlattığımı bile hatırlarım. Ama adını söylediğin şeyin hangisi olduğunu bile bilmiyorum zaten hayal gibi hatırlıyorum.
Şu bak
Keşke o zamanlar geçmeseydi... Hayatım da hiç bir çizgi filmi gerçekten yaşayamamıştım beyblade gibi yani o özel güçler vs. yok ama en azından kapışabiliyorsun.
O zamanlar benim ışıklı beyblade im vardı herkes kırıyordu :D

Geri
Yukarı