Beyerdynamic mmx 150 vs BlackShark V2 Special Edition

Bütçe
3200
Yanlış anlaşılma oldu sanırım. Takstar Pro 82'yi önermedim, GM200'ü ortalama oyuncu kulaklığı olarak önerdim aslında rahatlığı açısından. Elimde karşılaştırabileceğim oyuncu kulaklığı olarak Pulse3D, HS60 haptic, SS Arctis 3 var hepsinden daha iyi ses olarak, fakat yine de müzik dinlemek için kullanmayı tercih etmem. Bu arada evet amfiyle kullanıyorum fakat anakarta da takabilirsiniz beslemesi kolay.
  1. Oyun için: takstar GM200 = önerimden vazgeçiyorum fazla pahalanmış vergilerle.
  2. Müzik için: Moondrop quarks DSP: 400 TL.
  3. TWS: Edifier neobuds Pro LDAC destekleyen telefonunuz varsa: 1900TL, dışarıda kullanıyorum, gürültü engellemesi başarılı, ses olarak ekolayzera tepkisi iyi, istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.
Bu durumda önerilerim böyle olmuş oluyor.

Teşekkürler hocam, Quarks DSP'yi ileride alacağım şu an almayı düşünmüyorum ama çok başarılı bir kulaklık gibi geldi bana fiyatı da gayet uygun. Şu anlık MX150'yi evde genel kullanım için alacağım, onun dışında önerdiğiniz TWS'nin yazılım desteği (edifier connect)'i destekliyor, dışarı kullanım için ise onu almayı planlıyorum.

Tamamdır satın alımı yaptım kulaklık gelince konuya ufak bir güncelleme yaparım yada inceleme konusu açabilirim. Tekrardan @adnanvo , @Shinya Kogami ve @246675 teşekkürler. Çözümü TWS tavsiyesinden dolayı @adnanvo hocama veriyorum.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum ama kulaklıktan memnunmusunuz ?
Teşekkürler hocam, Quarks DSP'yi ileride alacağım şu an almayı düşünmüyorum ama çok başarılı bir kulaklık gibi geldi bana fiyatı da gayet uygun. Şu anlık MX150'yi evde genel kullanım için alacağım, onun dışında önerdiğiniz TWS'nin yazılım desteği (edifier connect)'i destekliyor, dışarı kullanım için ise onu almayı planlıyorum.

Tamamdır satın alımı yaptım kulaklık gelince konuya ufak bir güncelleme yaparım yada inceleme konusu açabilirim. Tekrardan @adnanvo , @Shinya Kogami ve @246675 teşekkürler. Çözümü TWS tavsiyesinden dolayı @adnanvo hocama veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı