Blackshark V2 normal vs Blackshark V2 Special Edition vs HS80

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Arkadaşlar çok arada kaldım, Acer Nitro 5 kullanıyorum. Ses kartım iyi mi kötü mü hiç bilgim yok. Oyun oynarken vs. Discord, oyun içi sohbet ettiğim için mikrofon kalitesi çok önemli, hatta kulaklığı değiştirmemin en önemli sebeplerinden biri bu.

Şimdi HS80'in mikrofonu çok daha iyi diyorlar. Müzik dinlerken bass önemli, oyunlarda ses kasmak, müziklerde ses kalitesi önemli, ses seviyesi de önemli, yüksek sesle müzik dinleyen biriyim. Ses olarak ve mikrofon olarak hangisi sizce? Asıl oyun için alıyorum zaten, ses kasmak da önemli, FPS, hikaye, moba vs. V2'de ses kartı var, bu iyi bir şey. Ses kartım kötüyse V2 mi almalıyım? HS80 için de ses kartı var mı? Rahatlık da çok önemli, uzun süre takıyorum çünkü.

Sizce hangisi?

Son düzenleme:
V2 daha çok kafama yattı hocam şu konuma bir bakarsan kafanda bir fikir oluşur.

Bugün teslim aldım ancak THX kullanamıyorum Razer App içinde Mixer bölümü yok çözmeye çalışıyorum THX Spatial uygulamasına giriş yapma sorunu var giriş yapana kadar 2-3 saat geçti THX Spatial seçtiğimde ses gelmiyor eğer çözemezsem iade edeceğim.

Bugün teslim aldım ancak THX kullanamıyorum Razer App içinde Mixer bölümü yok çözmeye çalışıyorum THX Spatial uygulamasına giriş yapma sorunu var giriş yapana kadar 2-3 saat geçti THX Spatial seçtiğimde ses gelmiyor eğer çözemezsem iade edeceğim.
Synapse kullanamıyor musunuz yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı