Beyin sisim olabilir mi?

volodymr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 14 yaşındayım ve okul açıldığından beri berbat hissediyorum, okulun açıldığı ilk hafta biraz ağır bir enfeksiyon geçirdim ve bu problemim enfeksiyon geçirdiğimden beri var size problemi anlatayım, unutkanlığım var ve neredeyse her gün baş ağrım oluyor, beyin fonksiyonlarımın yavasladığını hissediyorum ayrıca diş ve eklemle ilgili sorunlarımda arttı doktora görünmeyi düşünüyorum yani doktora git demenize falan gerek yok.

Sizinde bu durum ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum o yüzden konu açma gereği duydum.

Burada oturup tanı koymak hem insanı buhrana hem de telaşa sokar. Bazı rahatsızlıkların sebebi psikolojik sebeplerden ötürü olabiliyor. Önemli olan uzman görüşü. Mümkünse stres yapmadan o günü beklemeye çalışın.

Merhaba arkadaşlar, 14 yaşındayım ve okul açıldığından beri berbat hissediyorum, okulun açıldığı ilk hafta biraz ağır bir enfeksiyon geçirdim ve bu problemim enfeksiyon geçirdiğimden beri var size problemi anlatayım, unutkanlığım var ve neredeyse her gün baş ağrım oluyor, beyin fonksiyonlarımın yavasladığını hissediyorum ayrıca diş ve eklemle ilgili sorunlarımda arttı doktora görünmeyi düşünüyorum yani doktora git demenize falan gerek yok.

Sizinde bu durum ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum o yüzden konu açma gereği duydum.

Hocam suyu az içiyor olabilir misiniz? Ben su içmeyi arttırdım önceden günde 1 bardak su içerdim devamını kola, meyve suyu vb. şeylerden tamamlardım. Öyle yapınca aynı belirtiler başladı bende. Az içiyorsanız günde en az 2.5L su için hocam.

Hocam suyu az içiyor olabilir misiniz? Ben su içmeyi arttırdım önceden günde 1 bardak su içerdim devamını kola, meyve suyu vb. şeylerden tamamlardım. Öyle yapınca aynı belirtiler başladı bende.

Hocam 1.5 litrelik pet şişeyi günde 2 kere bitiriyorum yani su içme konusunda sorunum yok.

Kulak tıkanması veya uğultusu da varsa araknoid kist olması ihtimali olabilir. Zararlısı var zararsızı var. Kendimden biliyorum ve ben de o yaşlarda aynı şikayetlerden sevmeyerek istemeyerek doktora gitmiştim. İyisi mi nörolojiye görünün.

Geri
Yukarı