Beyin yetmezliğim olabilir

2020'den beri hissediyorum, bende büyük bir beyin yetmezliği var. Her şeyi çabucak unutuyorum, her zaman başarısız oluyorum.

Tek isteğim Erasmus'u kazanıp yurt dışına gitmekti, kazanamadım ve bu hayattaki tek şansımdı. Artık asla yurt dışına gidemem. Üniversite okumayı da düşünmüyorum. Bu beyin yetmezliği varken bir şey başaramam.

Yürüme bozukluğum var, konuşurken kekeliyorum. Aileme bir türlü inandıramıyorum çünkü hepsini ergenlik olarak sayıyorlar. Corona olduğum zamandada bir şeyin yok dediler, test pozitif çıkınca zort oldular.

Herkesin 100 aldığı sınavdan ben 40 alıyorum. Çalışsam bile işe yaramıyor.

Arkadaşların da dediği gibi kendinize direkt bir teşhis koymadan önce doktora bir kontrole gidin...

2020'den beri hissediyorum, bende büyük bir beyin yetmezliği var. Her şeyi çabucak unutuyorum, her zaman başarısız oluyorum.

Tek isteğim Erasmus'u kazanıp yurt dışına gitmekti, kazanamadım ve bu hayattaki tek şansımdı. Artık asla yurt dışına gidemem. Üniversite okumayı da düşünmüyorum. Bu beyin yetmezliği varken bir şey başaramam.

Yürüme bozukluğum var, konuşurken kekeliyorum. Aileme bir türlü inandıramıyorum çünkü hepsini ergenlik olarak sayıyorlar. Corona olduğum zamandada bir şeyin yok dediler, test pozitif çıkınca zort oldular.

Herkesin 100 aldığı sınavdan ben 40 alıyorum. Çalışsam bile işe yaramıyor.

Sadece şunu söylemek istiyorum deneyip gözlemlemiş birisi olarak o hastalığı ne kadar takarsan o hastalık senin gözünde daha da büyüyecek benim tinnitusum var mesela takmıyorum bana ne çınlasın diyorum duymuyorum bazen yürürken başım dönüyor bende yürüme bozukluğum var gibi hissediyorum ama bir süre sonra kendiliğinden geçiyor hastalığın sizde üstünlük kurmasına izin vermeyin kaldı ki hasta olduğunuzuda düşünmüyorum.

Geri
Yukarı