Beynimizin %100'ünü Kullanıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rengini belli ettin iyi oldu. Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Diğer tarafta görüşürüz. ;)

Bunu diyen bıyıklı erkek mi kadın mı olduğu belli olmayan kişi mi?

Yahu sen ciddi misin? @redan1299 biraz abilerinin yanında takılsan iyi olur. İroniyi anlama konusunda daha hızlı gelişirsin.

Sadece bu beyne bakıp bir yaratıcı olmadığını iddia edenlere acıyorum.
Bir yaratıcı olmadığını iddia ediyorum daha ötesi var mı? Yıllarca yurtta okumuş dindar adamlar bile sorularıma adam akıllı cevap veremezken sen mi bana burada bir yaratıcı olduğunu öğreteceksin?

Burada kendi fikirlerin başkalarınınki ile uyuşmuyor diye çomarlık yapmanın anlamı yok. Discord'unu veya sana soru sorabileceğim adam akıllı bir platformunu söyle özelden sorayım sorularımı.

Acınacak bir durumum yok Allah'a şükür.
Acınmak için durumun değil fikirlerin, beyninin içinde yer alan sana acımak ile durumuna acımak ayrı şeyler.
Rengini belli ettin iyi oldu. Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Diğer tarafta görüşürüz. ;)
Her şeyi diğer tarafa atın zaten, bir kavga oluyor kimin haklı olduğu belli değil direk öteki tarafta kimin haklı olduğu belli olur diyorsunuz. Kimsenin bu dünyada bir şey başarmak için çabaladığı yok, 67 tane Müslüman ülkenin neden yüzyıllardır adam akıllı ilerleme kaydedemediğini fazla sorgulamaya gerek yok diye düşünüyorum. Her şey o diğer taraf yüzünden.

Ha birde o diğer taraf diye bir şey varsa ilk önce ateşe seni atsınlar bence, başka fikirlere sahip insanlar benim fikrimle uyuşmuyor diye onları "acıyorum" şeklinde yazılar ile kışkırtmaya çalıştığım için ilk beni yakıyorlar dersin. Ha bu cümlede ne demek istediğimi anlamadıysan şöyle söyleyeyim;

Daha kendi fikirlerini bile savunamayan pasif Müslümanın tekisin. Burada benimle laf dalaşına girme.

Son düzenleme:
O kadar kanıt varken hala yok diyorsan o senin bileceğin iş, cezası belli. Cezası da bu tarafta olmadığına göre, diğer tarafta anca göreceğiz. Pasif müslümanmış, halla halla.... Namaz kılmak, kurallara uymak zor geliyor demiyorlar da, başka telden çalıyorlar. Nasipsizlere nasip olmaz bazı şeyler.

O kadar kanıt varken hala yok diyorsan o senin bileceğin iş, cezası belli. Cezası da bu tarafta olmadığına göre, diğer tarafta anca göreceğiz. Pasif müslümanmış, halla halla.... Namaz kılmak, kurallara uymak zor geliyor demiyorlar da, başka telden çalıyorlar. Nasipsizlere nasip olmaz bazı şeyler.
Birkez bile ağzıma ne sigara sürdüm ne de içki içtim ne de domuz eti yedim, baya uymuyorum ha kurallara. Senin gibi yobaz insanlardan bu ülkede milyonlarca var. Her ramazan televizyonda haber izlerken oruç dayağı haberlerini görüp kahkahaya boğuluyorum, adam cezasını öteki tarafta değil burada çekiyor hala öteki taraf diyorsunuz, neden yaratıcı dediğimiz şey bu oruç tutmayan adamın cezayı öteki tarafta değilde burada çekmesine izin veriyor? Sonra Müslümanlar hoş görülü insanlardır, tabii öyledirler ama gerçek Müslümanlar hoşgörülüdür. Senin gibi yobazlar değil.

Millete laf anlatmaktan elim yoruldu modlar uyarı verinde susturma cezasını bir an önce alayım. Alıştık artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı