Beyond Two Souls 2 çıkacak mı?

jurojinx

Centipat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Asus Prime B550M-K
Meslek
Öğrenci
Beyond Two Souls'u dün akşam bitirdim. Oyum devam edebilecek bir yerde bitirdi. 2. oyun çıkacak mı? Bilgisi olan var mı?

2013'te çıkan bir oyun. 2.'si çıksa çıkardı. Ayrıca ben de bitirdim o oyunu, sonu gayet iyiydi. Devamını bekletmedi.

İmkansız gibi bir şey. Ana karakteri oynayan kişi de cinsiyetini değiştirdi ek olarak. Ellen Page iken çoğu tanıdığım kadından 10 kat güzeldi. Elliot Page iken de benden 10 kat yakışıklı 😒

Oyun devamı gelecek gibi gösterse de kendi içinde başladığı senaryoyu bitirdi. O devamı gelecek gibi gözüken yeri ise devam ettirmeyeceklerdir. Hem çok uzun zaman geçti hem de su an tür olarak farklı bir oyun yapıyorlar. Ellen Page'in Elliot Page olması sebebiyle 2.oyunun senaryosunda baş karakter anlamında önemli bir değişiklik veya cinsiyet değişme olayı ile ilgili bir arkaplan da şart.

İmkansız gibi bir şey. Ana karakteri oynayan kişi de cinsiyetini değiştirdi ek olarak. Ellen Page iken çoğu tanıdığım kadından 10 kat güzeldi. Elliot Page iken de benden 10 kat yakışıklı 😒
Cidden çok güzel bir kadındı ama erkek oldu. Demek ki o kadar güzel kadın olmasına rağmen kendini içinde erkek gibi hissediyormuş. Bende yakışıklı bir erkek iken kadın oldum.

Geri
Yukarı