Beyond Two Souls geliyor!

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Benzersiz bir yapım geliyor! Beyond Two Souls!

Sayfalarca hikayesi olan ve özellikle birinci ve ikinci yayınlanan videoları ile çok büyük bir ilgi toplayan Beyond Two Souls 11 Ekimde biz oyun severler ile buluşuyor. Baş karakterlerini ünlü Hollywood yıldızlarından Ellen Page ile Willem Defoe'nin olacağı Jodie Holmes adında genç bir kızın Aiden adlı ruh ile küçük yaşta kurduğu bağ yüzünden başına gelenleri anlatıyor.

4jG4V7C.jpg

Sadece Playstation 3'e gelecek olan bu yapımın hikayesi kadar görsel yapısı ile de dikkat çekiyor. Artık miladlarını yavaş yavaş doldurmaya başlayan konsollardan biri olan PS3'nin son kozlarından olan bu yapım 11 Eylül de biz (Ben) oyun severler ile buluşacak ve Ruh ikizimiz olan Aiden ile hayatta kalmaya çalışacağız.

Benim yorumum : Harika bir oyun bizleri bekliyor arkadaşlar. Videolarını eğer benim kadar bile takip ettiyseniz, size neyin geldiği hakkında çok güzel fikirler verecektir. Gerek grafikleri gerek hikayesi ile her iki tarafı da (grafik takıntıları ve hikaye takıntıları) gayet memnun edebilecek bir oyun. Ben şahsen sabırsızlıkla bekliyorum. Çıkış tarihinin tatilin başlangıcına da gelmesi cabası. :)

3mliSLX.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demo yayınlanmış herhalde. Oynayan birkaç arkadaş var, demo bile bizi mest etti, oyuna aşık olduk diyorlar. Film tadında bir sanat eseri daha...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı