Çözüldü Beyond Two Souls Görüntü Problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ladymariphp

Decapat
Bilgisayarda Beyond Two Souls oynarken neredeyse tüm sahnelerde böyle oluyor. Bir çözümü var mıdır?
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 5800
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7 950 @ 3.07GHz

BeyondTwoSouls 2020-03-15 16-53-27-87.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun, ben de Detroit: Become Human'da buna benzer bir sorun yaşıyorum oyun çıktığından beri. Oyunun geliştiricisinin umurunda bile değil, umarım oyuna çok ücret ödememişsinizdir.

Geçmiş olsun, ben de Detroit: Become Human'da buna benzer bir sorun yaşıyorum oyun çıktığından beri. Oyunun geliştiricisinin umurunda bile değil, umarım oyuna çok ücret ödememişsinizdir.

Teşekkür ederim, sistemin eski olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Eski sistemlere pek destek vermiyorlar artık. Umarım bir çözümü vardır.

Bende aynı sorundan muzdaribim. Bir çözüm buldunuz mu? Sistemin eskiliği ile alakası yok. Intel HD Graphics 4000 ekran kartıyla 1 tane bile çizgi olmadan oynatabiliyor ama AMD HD 7670M ekran kartına aldığımda böyle oluyor ve ekran kartının bozuk olmadığından oyun dosyalarınında eksiksiz olduğuna eminim. Buyrun HD 4000 ile oynanış görüntüsü.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    204,8 KB · Görüntüleme: 309
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    295,5 KB · Görüntüleme: 314
Son düzenleme:
Bende aynı sorundan muzdaribim. Bir çözüm buldunuz mu? Sistemin eskiliği ile alakası yok. Intel HD Graphics 4000 ekran kartıyla 1 tane bile çizgi olmadan oynatabiliyor ama AMD HD 7670M ekran kartına aldığımda böyle oluyor ve ekran kartının bozuk olmadığından oyun dosyalarınında eksiksiz olduğuna eminim. Buyrun HD 4000 ile oynanış görüntüsü.
Maalesef çözüm bulamadım. AMD Radeon HD serisinde teknoloji desteklemiyor olabilir. Fakat aynı şirketin oyunu olan Heavy Rain'de hiçbir sıkıntı çekmedim.

Windows 10’a geçtim düzeldi oyunu bitirdim.

Dosya Ekleri

• 05729778-AEC1-4B98-B8EF-27D958CA9B7C.jpeg
    05729778-AEC1-4B98-B8EF-27D958CA9B7C.jpeg
    1,5 MB · Görüntüleme: 322
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı