Beyond Two Souls vs BioShock 1-2-3

HolmesPSD

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz üzere iki oyundan birini alacağım ama hangisini alsam bilemedim. Beyond Two Souls 79₺
BioShock Complete Edition 99₺
Hangi oyunu alırsam daha çok zevk alırım. Biliyorum ikisi farklı tür oyunlar ama iki türü de severim ancak sadece en çok zevk vereni alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da gördüğünüz üzere iki oyundan birini alacağım ama hangisini alsam bilemedim. Beyond Two Souls 79₺
Hangi oyunu alırsam daha çok zevk alırım. Biliyorum ikisi farklı tür oyunlar ama iki türü de severim ancak sadece en çok zevk vereni alacağım.
Beyond two souls psikolojik macera türünde bir oyun. Bir karakterimiz var ve bunun ruhani arkadaşı ile etrafa müdahale etmek cidden çok eğlenceli.
Bioshock serisi ise beyond two dan daha fazla aksiyonla dolu. 3 oyun içerdiği için oyunu bitirmeniz daha uzun sürecek.

BioShock the collection dolara geçene kadar 20 TL idi keşke o zaman alsaydın ben o sırada aldım Beyond two souls ise Detroit Become Human ile aynı stüdyonun oyunu eminim iyidir karar vermek zor mümkünse ikisini al pişman etmez yoksa da şöyle ikisine de bak fotoğraflarına videolarına falan elbet birini daha fazla istersin onu al.

Dün gece Beyond Two Souls'u satın aldım hocam. Benim için en önemli etken Detroit'i oynadıktan sonra bu tarzda bir oyun daha oynamak istememdi. Sizin oyun zevkinize göre siz de bir tercih yaparsınız :)

Beyond Two Souls psikolojik macera türünde bir oyun. Bir karakterimiz var ve bunun ruhani arkadaşı ile etrafa müdahale etmek cidden çok eğlenceli.
BioShock serisi ise beyond twodan daha fazla aksiyonla dolu. 3 oyun içerdiği için oyunu bitirmeniz daha uzun sürecek.

EA Store'daki Battlefield fiyatları gözüme çarptı sanırım 99 lira ya da 79 lira vererek iki oyundan birini almaktansa 75 liraya 4 Battlefield oyunu almak daha mantıklı geldi. Sağ olun.

EA Store'daki Battlefield fiyatları gözüme çarptı sanırım 99 lira ya da 79 lira vererek iki oyundan birini almaktansa 75 liraya 4 Battlefield oyunu almak daha mantıklı geldi. Sağ olun.
iki oyundan birini almaktansa demişsiniz ama bioshock collection içerisinde 3 oyun barındırıyor hem klasik hemde remastared hallerini bir gün almaya karar verirseniz diye dedim.

Zevk açısından Beyond Two Souls daha iyidir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı