Beyond Two Souls vs Injustice 2

DARKNESS001

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, çok saçma bir konu ama ikisi arasında karasız kaldım sizce hangisini almalyım? Beyond Two Souls veya Injustice 2 aslında hikaye oyunlarını ve dövüş oyunlarını çok seviyorum ama tek birtanesini alabirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyond: Two Souls + Game Pass. 2-3 saatte biten bir oyun Injustice 2 ona verecğin parayı Game Pass'e ver 2 saatte oyunu bitir 1 ay boyunca başka oyun oyna.

Beyond Two Souls daha sinematik ve oynanış biraz daha geride kalan kendi nezlimde hikâye konusunu beğendiğim bir yapımdır, İnjustice 2 hikâye modu için konuşmak gerekirse sinematik izleyip arada dövüştüğümüz ancak konu olarak yine ilgimi çeken ancak gameplay süresinin yaklaşık 3 saat olduğu bir yapımdır.

Merhaba, çok saçma bir konu ama ikisi arasında karasız kaldım sizce hangisini almalyım? Beyond Two Souls veya Injustice 2 aslında hikaye oyunlarını ve dövüş oyunlarını çok seviyorum ama tek birtanesini alabirim.

Kesinlikle tavsiyem 1 beden 2 ruh oyunudur.(beyond Two Souls)

Injustice'e 70 lira vereceğime 80 liraya Game Pass alırdım ben.

Aylık 80 TL veremem ne yazık ki ama tavsiye için teşekkürler.

Beyond Two Souls daha sinematik ve oynanış biraz daha geride kalan kendi nezlimde hikâye konusunu beğendiğim bir yapımdır, Injustice 2 hikâye modu için konuşmak gerekirse sinematik izleyip arada dövüştüğümüz ancak konu olarak yine ilgimi çeken ancak gameplay süresinin yaklaşık 3 saat olduğu bir yapımdır.

Aslında mortal combat 11 almıştım (hikaye için ve hikayesini pek beğenmedim)sanırım aynı sadece karekterleri ve mekan farklı değil mi?

Son düzenleme:

Aslında mortal combat 11 almıştım (hikaye için ve hikayesini pek beğenmedim)sanırım aynı sadece karekterleri ve mekan farklı değil mi?
Mortal Kombat yapımcılarından çıkma bir yapım zaten onu beğenmediyseniz bunu da beğenmeme ihtimaliniz yüksek şuanlık Beyond Two Souls alın.

Kaliteli hikaye istiyorsan Quantic Dream oyunlarına bakabilirsin. (Detroit, Beyond ve Heavy Rain'den bahsediyorum). Beyond aralarından en iyisi bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı