Beyoyun'a kesinlikle güvenmeyin

Kardesim Instagram sayfalarindan alışveriş yapılmayacağını öğrenmiş oldun bu şekilde. Bir soğuk su iç yapacak bir şey yok.

Aynen, haklısın. Instagram'da yorumlara insanlar almasın diye yazmıştım ama mâlum engelleyince buraya yazayım belki gören olur dedim. İyi akşamlar dilerim.

Ama şöyle diyor eğer aynı oyun çıkarsa oyunun fiyatından %10 azaltarak senden alacakmış mesela 150tl oyun adamın dediğine göre sana 135tl verecekmiş aynısı çıkarsa.

Ama şöyle diyor eğer aynı oyun çıkarsa oyunun fiyatından %10 azaltarak senden alacakmış mesela 150tl oyun adamın dediğine göre sana 135tl verecekmiş aynısı çıkarsa.
Git dene ozaman kardeşim

Merhaba sayfanın yöneticisiyim Instagram'dan sağ olsun bir arkadaş linki atıp açıklama istedi görmemiştim.

Sayfayla ben ilgilenemediğim zaman ilgilenen arkadaşlar var gerçekten attığın SSleri görünce ben bile dedim acaba bir yanlış mı yaptılar ve konuyu açma tarihinden yola çıkarak yaklaşık 1 saatimi konuşmayı ve kim olduğunu bulmaya ayırdım.

Sonuç açıkçası beni çok şaşırtmadı konu hakkında detay vermeyerek öyle bir anlatmışsın ki sanki gerçekten bir mağduriyet, dolandırma var gibi duruyor tüm konuşmayı inceledim aşırı detaylı bir şekilde tüm sorularına cevap ve yanıt bulmuşsun. Liste garantili paket almışsın ve gelen oyunlar listeden gelmiş.

Gelen oyunları beğenmemişsin olabilir fakat hepsi verilen garantiyi yerine getirmiş o listeden çıkmış her aldığın key de mutlaka listedeki en pahalı oyun veya istediğin oyun gelir gibi bir iddiamız yok olamaz da sistemin mantığına aykırı. CS:GO'da bir kasa maliyeti yaklaşık 100 TL fakat içinden %90 ihtimalle mavi, Steam Pazarında 2-3 TL değeri olan skin geliyor. Bu durumda Steam sizi Mağdur etmiş mi oluyor?

Aldığın key sayısı 2 idi sanırım ve listeden gelmiş her türlü eleştiriye açığız buraya gelip ben aldım kötü oyun geldi de diyebilirsin fakat yazdıkların parası elinden alınıp engellenmiş veya yaklaşık 50 kod almış bir müşteri gibi duruyor ve bu haksız karalama ve iftiradan başka bir şey değil.

Yaptığın hoş bir durum değil gerçekten bir mağduriyet var sanıp yaklaşık 1 saatimi geçmiş konuşmaları taramak ve seni aramak ile geçirdim konuşmanın en azından senin paylaştığın bölümünün tam ekranını bırakıyorum, lütfen böyle durumlarda herhangi bir sayfayı veya kişiyi haksız yere karalama yapma. Bir anlık sinirle yazdığını umuyorum. Aramızı düzeltmek adına sayfaya mesaj atarsan bir adet 850 TL garantili key benim hediyem olsun kim bilir belki güzel oyun çıkarır bu sefer hakkımızda güzel bir konu açarsın :) Hayırlı forumlar.

Eki Görüntüle 1856992
Bana da aynı vaatlerde bulunup hiç bir key vermediler

Böyle şeylere kanıyorsanız sizin suçunuz zaten, ayrıca karşıdakiler de dolandırıcı olmuyor. Adam sana listeyi gösteriyor ve içinde o oyunlar da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı