Beyoyun'dan key almak güvenli mi?

larenno

Centipat
Daha fazla  
Instagram üzerinden işlem yapıyorlar 50 bin başarılı satış yaptıklarını iddia ediyorlar. Takipçilerinin bot olduğunu gördüm fakat birkaç kişi başarılı işlem yaptığını söylemişti. Aramızda yapan var mı?

50 TL'ye 600 TL'lik oyun çıkartan key, heheh.. Bazı şeyler gerçek olamayacak kadar güzel ve insana cazip geliyor maalesef. İyi bir dolandırıcılık yöntemi.

50 TL'ye 600 TL'lik oyun çıkartan key, heheh.. Bazı şeyler gerçek olamayacak kadar güzel ve insana cazip geliyor maalesef. İyi bir dolandırıcılık yöntemi.
Bana da öyle geldi birkaç forumda araştırdım dolar üzerinden toplayıp sattıklarını iddia ediyorlar birkaç kişi almış memnunum diyor ne kadar doğru tabii muamma

Bana da öyle geldi birkaç forumda araştırdım dolar üzerinden toplayıp sattıklarını iddia ediyorlar birkaç kişi almış memnunum diyor ne kadar doğru tabii muamma

Hocam denerseniz buraya da yazarsanız sevinirim.

Ben 10 TL'den 150 TL veren key aldım 150 TL'lik oyun verdi ama oyunun adını bile duymadım.
Benim alacağım pakette sınırlı sayıda oyun var randomda çok düşük iyi oyun gelmesi o yüzden bu paketi aldım bakalım gelecek mi

Hocam denerseniz buraya da yazarsanız sevinirim.
aldım hocam 149 tl'lik adı youtube'yı bırak steamda bile zor çıkan oyun verdiler (upside down) :D

Son düzenleme:
Benim alacağım pakette sınırlı sayıda oyun var randomda çok düşük iyi oyun gelmesi o yüzden bu paketi aldım bakalım gelecek mi?

Aldım hocam 149 TL'lik adı YouTube'yı bırak Steam'de bile zor çıkan oyun verdiler (upside down) :D

Tüh be hocam keşke bulaşmasaymışsınız.

Benim alacağım pakette sınırlı sayıda oyun var randomda çok düşük iyi oyun gelmesi o yüzden bu paketi aldım bakalım gelecek mi

aldım hocam 149 tl'lik adı youtube'yı bırak steamda bile zor çıkan oyun verdiler (upside down) :D

50 TL'ye hem kendi merakını giderdin, hem de burayı okuyanlara rehber oldun hocam. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı