BF 1 Silah Önerisi

II.Wilhelm

Hectopat
Yer
Almanya
Daha fazla  
Meslek
König
Merhaba. BF 1'e yeni başladım ve taaruz sınıfında silah açmak istiyorum. Hangi silahı önerirsiniz? İnternette Automatico siper diye bir silah önerilmiş. Ama statları oyunun başında verilen mp18 siperden daha kötü duruyor. Yakın zamanda silaha debuff mı geldi yoksa silah kendisini oynanış kısmındamı belli ediyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. BF 1'e yeni başladım ve taarruz sınıfında silah açmak istiyorum. Hangi silahı önerirsiniz? İnternette automatico siper diye bir silah önerilmiş. Ama statları oyunun başında verilen MP18 siperden daha kötü duruyor. Yakın zamanda silaha debuff mı geldi yoksa silah kendisini oynanış kısmındamı belli ediyor?

Sayın prusya kralı, alman imparataroru kayzerim :),arzu ederseniz automatico M1918 siper kullanabilirsiniz.

Merhaba. BF 1'e yeni başladım ve taarruz sınıfında silah açmak istiyorum. Hangi silahı önerirsiniz? İnternette automatico siper diye bir silah önerilmiş. Ama statları oyunun başında verilen MP18 siperden daha kötü duruyor. Yakın zamanda silaha debuff mı geldi yoksa silah kendisini oynanış kısmındamı belli ediyor?

Taarruzun mantığı zaten saldırı yapmaktır gidip de automatico siper alıp uzaktan atış yapmak mantıksız oyun buna göre tasarlanmış zaten bir de bu silahı ben bile kullanıyorum 1 saniyede 25 mermi boşaltıp adamı katlediyorsun önerim de budur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı