Çözüldü BF 1'de peacekeeper nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G770
Sistem:
GTX 1650
i5 9300H
16 GB RAM
500 GB Crucial M2 SSD

Ekipmanlar:
WINDOWS 11 Home Single Language.
Fare: Corsair Katar Pro
Kulaklık: Rampage RM-K3 Cashe
Meslek
Öğrenci
Evet, BF1'de peacekeeper tabancası nasıl açılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok çok zor, denemene değmez.
Hocam detaylıca anlatan bu rehberden ve bu videodan yardım aldım. Son olarak yapamadığın, zorlandığın vesaire... Bir şey olursa bfee(Battlefield easter egg) topluluğunun Discord partneri bir sunucusu bulunmakta. Bu sunucuya gelip yardım istersen çok beklemeden cevap alırsın. Ben de orada elimden geldiğince başkalarına yardım etmeye çalışıyorum.

Dostum merhaba. Origin'den veya Discord üzerinden ekleyebilir misin? Peacekeeper için yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Origin nickim bedolasss Discord: Ardalakos 5475.

Zaten oraya da soruyorum nickim el-patron muhtemelen beni görmüşsünüzdür. Aktif olduğunuzda yazmanız yeter.

Eveeet sonunda bizde kavuştuk. Sorusu olan arkadaşlara cevap verebilirim.

Dostum merhaba. Origin'den veya Discord üzerinden ekleyebilir misin? Peacekeeper için yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Origin nickim bedolasss Discord: Ardalakos 5475.

Şu an şehir dışındayım hafta içi peacekeeper nasıl alınır adlı YouTube'a videolar hazırlayacağım. Onun dışında yabancı kaynaklardan yardım alabilirsin.

Şu an şehir dışındayım hafta içi peacekeeper nasıl alınır adlı YouTube'a videolar hazırlayacağım. Onun dışında yabancı kaynaklardan yardım alabilirsin.

Yabancı kaynaklardan alabildiğim kadar yardım alıp 2 görevi bitirdim zaten. Eğer videolarını bitirdiğinde haber verirsen çok iyi olur geri kalanını tamamlayabilirim.

Hocam merhaba bende peacekeeper açmaya çalışıyorum belly of the Beast, angel sighting, an Omen ve an escalation bitti geriye 2 tane kaldı biri a beginning diğeride A Conflict. A Beginning uzun diye en sona bıraktım fakat A Conflict adlı olan bulmacayı nasıl çözeceğimizi anlamadım.Işıkları kırıp mumları yakma kısmı tamam fakat kum torbalı kısıma iq um yetmedi :D
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam merhabalar, daha önceki mesajımda belirtmiş olduğum Discord sunucusuna giriş yaparsan ben dahil birçok kişi sana yardım edecektir.

Herkese merhaba. Peacekeeper için rehber hazırlıyorum eksiği olan veya başlamak isteyen arkadaşlar rehberime bakabilir.

Yabancı kaynaklardan alabildiğim kadar yardım alıp 2 görevi bitirdim zaten. Eğer videolarını bitirdiğinde haber verirsen çok iyi olur geri kalanını tamamlayabilirim.

Hocam merhaba bende peacekeeper açmaya çalışıyorum belly of the Beast, angel sighting, an Omen ve an escalation bitti geriye 2 tane kaldı biri a beginning diğeride a conflict. A beginning uzun diye en sona bıraktım fakat a conflict adlı olan bulmacayı nasıl çözeceğimizi anlamadım. Işıkları kırıp mumları yakma kısmı tamam fakat kum torbalı kısma IQ'um yetmedi :D
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı