BF 2042 silah eklentilerini kaldırma geldi mi?

Mehmet927

Centipat
Daha fazla  
Battlefield 2042 oyununda silah eklentilerini kaldırma özelliği yoktu bu silah eklentilerini kaldırma özelliğini getirdiler mi? Eğer oynayan varsa benim için kontrol edip bana bilgi verebilir mi?

Silah eklentilerini kaldırmadan kastınız nedir? Oyun içinde silaha eklenti ekleyip çıkartabiliyoruz. Bu olay da oyunun başından beri var diye biliyorum.

Silah eklentilerini kaldırmadan kastınız nedir? Oyun içinde silaha eklenti ekleyip çıkartabiliyoruz. Bu olay da oyunun başından beri var diye biliyorum.
Hayır siz eklenti değiştirmekten bahsediyorsunuz ben direkt olarak eklentileri kaldırmaktan yani sanki oyuna ilk defa başlamış gibi düşünebilirsiniz silahın üzerinde hiçbir eklenti olmayacak

Oyunu indiremedim hala girip kendim bakacağım ama şuan aşırı derecede merak ettim

Hayır siz eklenti değiştirmekten bahsediyorsunuz ben direkt olarak eklentileri kaldırmaktan yani sanki oyuna ilk defa başlamış gibi düşünebilirsiniz silahın üzerinde hiçbir eklenti olmayacak
Tamam işte hocam, bu oyunun başından beri var. İsterseniz tüm eklentileri doldurabilirsiniz veya tüm eklentileri çıkarıp silahı çıplak bırakabilirsiniz.

Tamam işte hocam, bu oyunun başından beri var. İsterseniz tüm eklentileri doldurabilirsiniz veya tüm eklentileri çıkarıp silahı çıplak bırakabilirsiniz.
Ben oyunu 1 senedir oynuyorum fakat silah eklentileri çıkarma yani çıplak bırakma özelliğini görmedim hangi tuş üzerinden yapılıyor ?

Anladım ben bilgisayar sürümünde görmedim böyle bir özelliği neyse
Konsol ve PC arasında bir fark yok hocam. Ayarlar üzerinden bakın hangi tuş olduğunu bulursunuz.

Bu arada menüden de direk yapabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı