BF 3-4-5 oyunları için Türkçe yama önerisi

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Hocam merhaba herkese yakın zamanda BF bad Company 2 dışında tüm oyunları aldım ama Türkçe yamalarına baktığım zaman hep eski tarih örnek Türkçe-yama.com'dan indirdiğim BF3 "06 Aralık 2011 güncellemesiyle uyumludur." diye bir yazı çıkıyor. Bu bir sorun çıkartır mı? BF1 de zaten Türkçe var ama diğerlerinde olmadığı için şöyle güncel yama varsa ve gönderirseniz hem bana hem de arayan başka insanların yararına olur iyi akşamlar.

Benim bulduklarım;

BF3: Battlefield 3 Türkçe Yama | Turkce-yama.com
BF4: Battlefield 4 Türkçe Yama | Turkce-yama.com
BF5: Battlefield V %100 Türkçe Yama - Anonymous Çeviri

Hocam merhaba herkese yakın zamanda BF bad Company 2 dışında tüm oyunları aldım ama Türkçe yamalarına baktığım zaman hep eski tarih örnek Türkçe-yama.com'dan indirdiğim BF3 "06 Aralık 2011 güncellemesiyle uyumludur." diye bir yazı çıkıyor. Bu bir sorun çıkartır mı? BF1 de zaten Türkçe var ama diğerlerinde olmadığı için şöyle güncel yama varsa ve gönderirseniz hem bana hem de arayan başka insanların yararına olur iyi akşamlar.

Benim bulduklarım;

BF3: Battlefield 3 Türkçe Yama | Turkce-yama.com
BF4: Battlefield 4 Türkçe Yama | Turkce-yama.com
BF5: Battlefield V %100 Türkçe Yama - Anonymous Çeviri

Ekstra bir metin eklemesi olmadığı için yamalar güncelenmedi ondan dolayı rahatlıkla kurup kullanabilirsiniz.

Ekstra bir metin eklemesi olmadığı için yamalar güncelenmedi ondan dolayı rahatlıkla kurup kullanabilirsiniz.

BF 4 için bulduğum başka bir yama ama ne kadar iyi bilemem tabii denemek sana kalmış buyur;

Cevaplar için teşekkürler hocam iyi akşamlar. Bir de BF4'ün Türkçe yamasını nereden buldunuz yani illa bir site olması gerekiyor diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı