BF 3 Kapanma Sorunu

Svludia

Kilopat
Daha fazla  
4GB Ram var bilgisayarda fakat BF3 oynarken biraz oynuyorum sonra aniden donuyor sonrada BF3 çalışmayı durdurdu diyerek oyundan atıyor. Çözümü nedir acil yardım!

Crackden yapıyordur. Orijinal olsa böyle olmazdı. Orijinale geç rahatla. ;)
Benim oyunum orjinaldi DirectX hatası veriyordu sonradan AMD ile altta bir yazı geçti. Oyunu kasmadan Medium'da oynayabiliyorken (16-32 kişilik haritalarda ) Directx ve AMD ekran kartı ile ilgili bir hata veriyordu.

Crack değişsem düzelir mi :)

Büyük olasılıkla crack ile ilgili BF3'ün dosyalarının yedeğini al. Daha Sonra farklı crackleri dene. Tabii orijinal kullan sonra saçma sapan virüslerle uğraşma. Hem de paralı oyunları para vermeden oynamak hırsızlığa girer. Steam gibi oyun platformlarında oyun almak daha sağlıklı. Bazen çok iyi indirimler yapıyor. Ayrıca G2A ile çok daha ucuza oyun ürün anahtarları alabilirsiniz Steam kesinlikle güvenilir fakat G2A hakkında pek bir bilgim yok.

Windows 8.1 için: Denetim Masası'na gir "Program" kısmının altında Program Kaldır kısmına tıkla ve ardından BF3'ün üzerine gel alt kısımda sürümü yazar fakat bazı uygulamalarda yazmıyor.

Windows 7 için: Başlat kısmına tıkla, ardından Denetim Masası'na tıkla, daha sonra Programlar'ın altında Programlar ve Özellikleri'ne tıkla ve BF3'ün üzerine gel ve alt kısmında sürüm bilgisi yazar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı