BF 4 Online ''You have been kicked by punkbuster'' hatası

Stoppy

Hectopat
Daha fazla  
BF 4 oyununda singleplayer oynarken hiç sıkıntı yok ancak multiplayer girdiğimde yaklaşık 30 saniye oynuyorum ve kendiliğinden ana lobiye atıyor. You have been kicked by punkbuster diye bir hata veriyor. İnternetten çok araştırdım fakat sonuç alamadım. 3 yıldır hayalini kurup aldığım oyunu online oynayamıyorum lütfen yardım :D

Son düzenleyen: Moderatör:
BF 4 oyununda singleplayer oynarken hiç sıkıntı yok ancak multiplayer girdiğimde yaklaşık 30 saniye oynuyorum ve kendiliğinden ana lobiye atıyor. You have been kicked by punkbuster diye bir hata veriyor. İnternetten çok araştırdım fakat sonuç alamadım. 3 yıldır hayalini kurup aldığım oyunu online oynayamıyorum lütfen yardım :D

Oyunun kurulu olduğu klasörü aç orada ''pbsvc.exe'' çalıştır. İşlemler tamamlanınca tekrar oyuna gir, hata vermeyecek.

Punkbuster'ı yeniden yükleyin ve bf 4'ün kurulu olduğu dosyadaki İnstaller isimli dosyadaki programları yeniden yükleyin

Oyunun kurulu olduğu klasörü aç orada ''pbsvc.exe'' çalıştır. İşlemler tamamlanınca tekrar oyuna gir, hata vermeyecek.
Dediğinizi yaptım oldu çok teşekkür ederim.

Aynı sorun Assasin's Creed III'de mevcut. Aynı çözüm işe yarar mı?
Büyük ihtimalle aynı sorundur. Sercan arkadaşın dediğini yap ben öyle yaptım sorun geçti.

Geri
Yukarı