BF V nasıldır?

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
Şimdi şöyle, BF V’i PS4’te çok oynadım. 2016’dan beri de PS Plus abonesiyim. Her yıl istisnasız (yaz tatilleri hariç) alıyordum. Ama artık cidden ocağıma incir ağacı dikildi. Ben de yeter artık deyip bir PC aldım. Çok oynamak istiyorum BF V. Ancak kafama takılan birkaç soru var.

1- Sizce EA Access ile mi oynamalıyım oyunu? Yoksa satın mı almalıyım? Anlattığım gibi aboneliklerden bezdim biraz ancak bana uygun gibi geldi EA Access.

2- Oyun R6 gibi (U-Play) Origin’in kendi Client’ından mı açılıyor? Eğer Steam’den ise EA oyunlarında Steam üzerinden sıkıntı olduğunu duydum. Ne derece doğru bilemiyorum.

3- EA’de sadece FPS oyunları oynayacağıma emin olabilirsiniz yani sadece BF serisi. Diğer oyunlarla hiç işim yok ve olacağını sanmıyorum. Şu anda da BF V Origin’de indirimde. Tam 130 TL’ye denk gelecek (Euro olduğu için biraz arada kaldım). Ama diğer BF oyunlarını da PC üzerinden deneyimlemek isterim doğrusu. PS4’te hepsini oynadım.

4- EA dikkatleri üzerine çekmek için mi YILLIK üyeliği 65 TL yaptı? EA’dan bunu hiç ama hiç beklemezdim yani. İleri de artarsa pişman olurum.

5- PC serverları ne alemde? Oyuncu var mı? Malum som güncelleme geldi. O kadar para verip de 10 kişiyle oynamak istemiyorum.

Origin’de EUR yerine TRY yapabilir miyim? Yapılıyorsa ne kadar mantıklı olur?

Siz ne düşünüyorsunuz? Hangisi mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
4-Evet
5-Var
3-Steam'da daha ucuz olması lazım ama 1 oyun için bu dönemde gayet uygun fiyat.
2-Nerden alırsanız o client'da açılır. Fakat Uplay kesin lazım.
1-EA Access daha çok fırsat veriyor. Ben tercihimi abonelik almaktan yana kullanırdım.

1-Evet.
2-Evet kendi Client'ı var ama server sorunları şu an çok fazla.
3-Hepsine göz gezdirmek güzel olabilir en azından serinin diğer oyunlarının hikayesini oynuyabilirsiniz.
4-Pişman olacağını düşünüyorsan direk alabilirsin bir sürü oyun var sonuçta içinde pişman olacağını sanmıyorum.
5-Serverlar en son çok boştu oyuncu varsa bile çok fazla hileci vardı oyun Steam platformuna geldikten sonra serverlar ne alemde bilmiyorum ama en son hileci kaynıyordu ve bana kalırsa tabi bu benim düşüncem harita tasarımları,Online yapısı falan olarak serinin en zayıf oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı