BF vs CoD Rapp Battle

Hangisi kazanmış?

• Battlefield Canım Real Peoples ,Real Battles

Oy: 14 58,3%
  • Tabii ki de CoD, Soap Ghost Price

Oy: 5 20,8%
  • İkisi de değil, İkisinin de haklı yönleri var.

Oy: 5 20,8%

• Oy verenlerin toplamı
    24

Sweet Leaf

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Earl's Court
Arkadaşlar şöyle bir video gördüm çok hoşuma gitti :). İkisi de kendi iyi yönlerini savunuyor. Kim kazanmış sizce ? Ankete yazarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Direkt çevirerek birisi yazarsa sevinirim. Ben sadece ne demek istediklerini anlıyorum çeviri yapamam.

Arkadaşlar lütfen objektif olalım. Hangi oyun daha iyi demiyorum. Rap Battle'ı kim kazanmış diyorum :)

Şahsen ben CoD diyorum çünkü benim için özellikle Senden 70.000.000 daha fazla oyuncum var kısımları güzeldi.

Son düzenleme:
COD: "Senden 70 milyon daha fazla oyuncum var. Singleplayer Campaign'in var mıydı? Hatırlayamadım."

Gibisinden hoş şeyler. Çok hoşuma gidiyor bu. Genel olarak birbirlerinin bildiğimiz eksik yönlerini eleştirmişler. Mesela COD'un grafikleri, Battlefield'ın COD'a göre yüksek sistem istemesi, COD'un MP modunda çok fazla çocuk olması, Battlefield'ın Singleplayer modunun kötü olması falan filan...

Dinleyince COD'u daha çok sevdiğimi anladım tekrar. Çok güzel laf sokuyorlar birbirlerine. :D Gördükçe ekleyeyim:

BF: Her yıl aynı oyun. Senin fanların alzheimer hastası mı?

COD: Evet oyununu bir kez denedim. Oyuna girdim ve başladım. Tüm araçlar alınmıştı ve ben gey bir sürtük tarafından RPG ile bir atışta ölmek için 4 dakika yürüdüm, takımımdaki bir jip beni ezdi ve oyundan sinirle çıktım!

BF: Sen buna yeni nesil mi diyorsun? Benim için o geçen haftaydı.

COD: Senin Trailerlarında Rihanna varken benimkilerde Eminem var.

BF: Benim topraklarımda Kill Streak de pilot da sensin, I-Pad'den ya da kulaklıktan çağrılan destek değil.

Son düzenleme:
This Rap battles not clever man it's audacıous. When you got Rihanna And I've got eminem on my trailers kısmı çok güzeldi :D

Şu 1:10 kısmında matrydom diye bir perk var hani ölünce bomba bırakıyoruz onu mu kastediyor acaba? Eğer onu kastediyosa Skrillex ne alaka :D. Cevaplarsanız sevinirim. Skrillex şu an çok yaşlı mı ve son zamanlarda bir ''Patlama'' yaptı onun için mi acaba :D.

Son düzenleme:
Sonunda bu Capsi kullanacak yer buldum.
magara.jpg

Ne olursa olsun BF candır COD ne tank var ne bişey BF deki rpg kafanı sıyırınca vuuuu diye gelen sesi, bıçak atmanın zevki yeter.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı