BF vs CoD

honour07

Hectopat
Ikisini de daha önce konsol da çok kısa bir süre oynadım ama değerlendirme yapabilecek kadar değil. Battlefield da herkes başka versiyonunu seviyor. CoD MW3 icin cok fazla negatif yorum var. Ben tamamen Online modlarini soruyorum. Oyuncu kitlesi vs her şeyi göz önünde bulundurursak son durumda hangisi daha çok keyif verir?

Ikisini de daha önce konsol da çok kısa bir süre oynadım ama değerlendirme yapabilecek kadar değil. Battlefield da herkes başka versiyonunu seviyor. CoD MW3 icin cok fazla negatif yorum var. Ben tamamen Online modlarini soruyorum. Oyuncu kitlesi vs her şeyi göz önünde bulundurursak son durumda hangisi daha çok keyif verir?

Online mod olarak BF derim ben hocam.

Oyundan oyuna değişir bu durum, şahsen ben COD Online'ı BF Online'dan daha çok beğeniyorum. Tamamen öznel şeyler bunlar.

MWIII'ün online modu daha zevkli bence. Şahsen büyük zevkle oynuyorum, tavsiye ederim.

Sadece online için soruyorsanız BF kesinlikle daha iyidir. Geniş haritaları, çeşitli sınıf, silah ve araçlarıyla CoD serisine nazaran daha önde olduğunu düşünüyorum.

Bu çok kişisel bir soru, ben CoD tercih ederim başkası BF der. En iyisi sizin oynanış videolarını izleyip kendiniz karar vermeniz. Bana sorarsanız CoD daha eğlenceli olur.

Geri
Yukarı