Çözüldü BF1 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
C:\Windows\System\MSVCR120.dll silin ve daha sonra aşağıdakileri kurun. Bu arada halihazırda bunlar yüklü ise sadece verdiklerimi Denetim Masasından kaldırın. Yani bunlar yüklü ise silin ve bir de ilk başta verdiğimi silin.

Gece gece gözden kaçmış sanırım :)

C:\Windows\SysWOW64\msvcr120.dll

Bu dosyanın silinmesi lazım. Daha sonra üstteki kurulumları yapınız.
Ben size sorununuzu söyledim. 20H2 sürümünü Windows Update'e girip altta ek bir seçenek olarak yükleyebilirsiniz. Sürümler arası geçiş için Windows öncelikle izin ister. Bunu siz seçeceksiniz yani. Ayrıca benim belirttiğim gibi sorun bence Driver Booster kaynaklı. Sistemde Driver Booster yüklü değil mi? Rapor okumayı biliyoruz ve yardım etmeye çalışıyoruz fakat gerekli geri dönüşü alamıyoruz. Umarım artık daha fazla yardımcı olmaya çalışırsınız.

Driver booster programını sildim. Kayıt defteri hatalarını görüyorum sadece. Oyuna tıklayınca 0xc000007b hatası çıkmıyor karşıma ama oyunda açılmıyor şu an.

Tekrardan merhaba geçen gün bir hata yaptım galiba. Direkt bf1.exe nin log kayıtlarını aldım ben. ama hatada activationui.exe yazıyordu bu sefer activationui.exe'nin log kayıtlarını atıyorum rica etsembakar mısınız? Logfile

C:\Windows\System\MSVCR120.dll silin ve daha sonra aşağıdakileri kurun. Bu arada halihazırda bunlar yüklü ise sadece verdiklerimi Denetim Masasından kaldırın. Yani bunlar yüklü ise silin ve bir de ilk başta verdiğimi silin.

Geri
Yukarı