BF1 "EA serverlarına baglanamiyor" hatası

ahkforums

Femtopat
Arkadaşlar 70 80 saate yakın BF 1 oynuyordum. Gecen haftalarda birkaç kere oyundan atmisti ama sorun cıkmamıstı ve bazen bu hatayi aliyordum ama internet baglantisini aç kapa yapip EA'yi kapatinca duzeliyordu. Bu hafta tekrar girmek istedim fakat şu an hiçbir sekilde giremiyorum. Forumdaki ve YouTube'daki cogu seyi denedim ancak ise yaramadi. Bu sorunu tek ben mi yasiyorum? Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundan hile yapıp ban yemediniz değil mi?

Şu anda kontrol etmek için oyuna giriyorum, bakalım genel bir sorun mu.

Sanırım sizden kaynaklı bir sorun, bende şu an sunuculara bağlanıyor.

Steam ile mi giriş yapıyorsunuz oyuna? Wi-Fi ile mi bağlısınız?

Oyundan hile yapıp ban yemediniz değil mi?

Şu anda kontrol etmek için oyuna giriyorum, bakalım genel bir sorun mu?

Sanırım sizden kaynaklı bir sorun, bende şu an sunuculara bağlanıyor.

Steam ile mi giriş yapıyorsunuz oyuna? Wi-Fi ile mi bağlısınız?

Ban yemedim hocam yediysem de kontrol edebilecegim bir yer var mi?

Steam uzerinden giriyorum evet Wi-Fi uzerinden bagliyim ayrica internet baglantisini kopartip gorev yoneticisnden EA uygulamasını da kapatıp tekrar girince normalde duzeliyordu ama şu an o bile olmuyor bende şu an tekrar indiriyorum umarim duzelir.

Oyunu silip tekrar indirdim hala ayni.

ban yemedim hocam yediysem de kontrol edebilecegim bi yer var mi?

steam uzerinden giriyorum evet wifi uzerinden bagliyim ayrica internet baglantisini kopartip gorev yoneticisnden ea uygulamasını da kapatıp tekrar girince normalde duzeliyordu ama suan o bile olmuyor bende suan tekrar indiriyorum umarim duzelir

oyunu silip tekrar indirdim hala ayni

Ethernet ile bağlanma şansınız var mı?

Ethernet ile bağlanma şansınız var mı?

Sizin icin deneyeyim.
Degisiklik yok ayni maalesef.

Sizin icin deneyeyim.

Bu arada mobil veri paylasıp baska bir internet ile de denedim sonuç yine aynı sorun internetimde degil ve oyunda da degil sorun PC de ama ne alaka hiçbir fikrim yok EA uygulamasını da oyunu da silip yeniden kurdum ancak hala aynı.
Arkadaşlar modemi 5 dk kapalı tutup girdigim de duzelmisti. Ancak bu aksam tekrar aynı şey oldu.

Sizin icin deneyeyim.

Bu arada mobil veri paylasıp baska bir internet ile de denedim sonuç yine aynı sorun internetimde degil ve oyunda da degil sorun PC de ama ne alaka hiçbir fikrim yok EA uygulamasını da oyunu da silip yeniden kurdum ancak hala aynı.

Arkadaşlar modemi 5 dk kapalı tutup girdigim de duzelmisti ancak bu aksam tekrar aynı şey oldu.

Format attim duzeldi.

Geri
Yukarı