Çözüldü BF1 EA sunucularına bağlantın kesildi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ilkeryaman

Hectopat
Prime'den aldım BF1 kodunu kullandım indirdim, bir duraklatma bile yapmadım, girdim başlangıç hikayesini tamamladım, lobide çok oyunculuya veya herhangi bir kategoriye girdiğimde aynı sorun ile karşılaştım, Origin'i sildim yükledim 2 kere oyunu sildim yükledim, driver kontrolleri, hizmet kontrolleri hatta Steam'den aldım yükledim yine aynı sorun, yoğunluktan olduğunu hiç sanmıyorum sunucu durumları gayet iyi gözüküyor ana sitesinde. +modem+PC res yapılı.

Pls help.

Dosya Ekleri

• ss.PNG
    ss.PNG
    945,4 KB · Görüntüleme: 524
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözüme ulaştım sizde de yarar yüksek ihtimal. Bir sorunu olan bakabilir buradan. = güvenlik duvarını kapatma + Origin'i yönetici çalıştırma dosya konumundan özellikerden kalıcı yaparsanız daha iyi olur. BF1 dosya konumunu bulup ona da aynı şekilde özelliklerden yönetici çalıştır seçeneğini seçin. + modem resleyin + Origin ayarlarından in Game seçeneğini deaktif yapın. Yüksek ihtimal ile çözülücektir.
Çözüme ulaştım sizde de yarar yüksek ihtimal. Bir sorunu olan bakabilir buradan. = güvenlik duvarını kapatma + Origin'i yönetici çalıştırma dosya konumundan özellikerden kalıcı yaparsanız daha iyi olur. BF1 dosya konumunu bulup ona da aynı şekilde özelliklerden yönetici çalıştır seçeneğini seçin. + modem resleyin + Origin ayarlarından in Game seçeneğini deaktif yapın. Yüksek ihtimal ile çözülücektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı