Satılık BF1 / FIFA 17 / TITANFALL 2 / STAR WARS ve Dahası

Şenol YILDIRIM

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hesap güncellendiği için yeni başlık altında açıyorum. Oyunların tam listesini fotoğrafta görebilirsiniz. Ek olarak FİFA 17 içerisinde coins olarak sıkıntı çekmeyecek bolluk ve hali hazırda 650k değerinde Bundesliga kadrosu var. Detaylı konuşmak isterseniz konuşuruz. BF3 ve BF4 Premium hesaplar.

Fiyat 450 TL.
Takas ve sair düşünmüyorum.

Hesap.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarıda ki hesap benim. Şifreme ulaşamıyorum. Facebook hesabım ile bağladım şuan bunu. Yönetici arkadaşlar hesapları birleştirirse çok sevinirim.

Ankara içi oturuyorsan yüz yüze hesap deviri yapabiliriz. Diğer türlü telefon numarası bırakırsan whatsapp üzerinden konuşabiliriz.

Tamamdır şifremi düzenledim. Hesabımı birleştirecekseniz lütfen bunun üzerine düzenleyin. 2014 yılı hesabım çünkü bu.

Tamamdır şifremi düzenledim. Hesabımı birleştirecekseniz lütfen bunun üzerine düzenleyin. 2014 yılı hesabım çünkü bu.
Mesaj atın e postaya ordan veriyim telefonu

Hesap güncellendiği için yeni başlık altında açıyorum. Oyunların tam listesini fotoğrafta görebilirsiniz. Ek olarak FİFA 17 içerisinde coins olarak sıkıntı çekmeyecek bolluk ve hali hazırda 650k değerinde Bundesliga kadrosu var. Detaylı konuşmak isterseniz konuşuruz. BF3 ve BF4 Premium hesaplar.

Fiyat 450 TL.
Takas ve sair düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 199136
Hocam mesaj atmadınız vaz mı geçtiniz ?

Mesaj attım ama siz geri dönüş yapmadınız yahut başka bir aksilik oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı