Çözüldü BF1 indirirken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar BF1 indirmeye çalışırken böyle hata veriyor ne yapmam lazım?

1590536181788.png

Çözüm
Oradaki port kısmı harici herşeyi denedim.

Söylediğim ayarı denediniz mi? Ayrıca o tip hesaplarda belirli durumlarda, bazı oyunlar yalnızca yönetici izinleriyle değiştirilebilir salt okunur dosyalar içerebiliyor. Soruna neden olan bir başka ihtimal da bu olmakla birlikte, ana yürütülebilir indirme başlatıcı izni admine bağlı olarak çalışabilir.

Son olarak size önerebileceğim iki yöntem:

1. Origin'i tamamen kaldırıp yönetici modda tekrar çalıştırmak,
2. Origin'in kurulduğu olduğu diskin klasör seçenekleri ayarlarından gizli dosyaları göster diyerek, program data klasörüne girerek Origin adlı uygulama önbellek ve çerezlerin olduğu klasörü silip uygulamayı yönetici modda tekrar başlatın.
Valla bölge farklı olduğu zaman Origin hesaplara el koyuyor diye duymuştum yalan olmasın ama belki öyle bir duruma denk gelmiş olabilirsiniz. Instagram'daki sayfalardan falan aldıysanız eğer hesabı.
Bu sorunu daha önce sınıf arkadaşımın hesabında da yaşamıştım. İndirirken sürekli hata veriyordu.

Valla bölge farklı olduğu zaman Origin hesaplara el koyuyor diye duymuştum yalan olmasın ama belki öyle bir duruma denk gelmiş olabilirsiniz. Instagram'daki sayfalardan falan aldıysanız eğer hesabı.

Bu da bir ihtimal, eğer kullanıcı dediğiniz gibi farklı bölgeden erişim sağlıyorsa sistem hesaba el koymuş olabilir.

Bu tarz hesaplar almak yerine indirimleri kovalamanız daha iyi olur hocam. En son Forza Horizon 4 almıştım hesap 30 kişide açıktı görebiliyordum 😂
:D 5 TL ye aldım. Arada giriyim eğleneyim diye aldımda bilgisayarım sorunlu benim.
Hata veriyor tamam diyip indirmeye devam edince devam ediyor. Konuyu açarken ki fotoğrafta 2.70 GB idi şimdi ise 3.89 GB.
1590538066067.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı