BF1 Ne Zaman İndirime Girer?

Ben PS4 de oynuyorum Battlefield 1 i. Eğer oynamadasıysan kesinlikle tavsiye ederim PC versiyonunu al. Tabi birlikte gireceğin kişiler olması daha iyi ama yoksada sarmıyor diye birşey yok. Ben zaman buldukça giriyorum fark farklı modlar ile güzel zaman geçirtiyor. PC versiyonu elimde olsa onda da aynı keyifi alacağımdan eminim. Ayrıca Origin deki 100 lira olma indirimini görsem kesinlikle alırdım cidden oldumu böyle birşey ?

Ben PS4 de oynuyorum Battlefield 1 i. Eğer oynamadasıysan kesinlikle tavsiye ederim PC versiyonunu al. Tabi birlikte gireceğin kişiler olması daha iyi ama yoksada sarmıyor diye birşey yok. Ben zaman buldukça giriyorum fark farklı modlar ile güzel zaman geçirtiyor. PC versiyonu elimde olsa onda da aynı keyifi alacağımdan eminim. Ayrıca Origin deki 100 lira olma indirimini görsem kesinlikle alırdım cidden oldumu böyle birşey ?
Aynen oldu.120 tl gibi bir fiyata düştü bir daha anca yazın düşer sanırsam Haziranda felan zaten bende yeni pc toplayacağım.İyi gider ikisi oynayacak arkadaş var bir sürü 10 kişi girmeyi düşünüyoruz [emoji16]

@pcvsps Kardeşim bak linki atıyorum bende bu siteden aldım gayette güvenilir "ORİGİN CD KEY" elime 20 dk içince ulaştı illa alacağım diyorsan buyur; Battlefield 1 Origin CD Key | Buy on Kinguin bu linkten bak orada en çok alışveriş yapılmış satıcılardan aldığında hiç bir problem yaşamazsın. Üstelik Kinguin koruması sayesinde "CD KEY" yanlış veya sahte olsa bile güvende olursun, ayrıca oyun yayını yapan "youtuber" ların sponsor kodlarını buraya girersen %3 gibi bir indirimde alıyorusn. Yardımcı olduysam ne mutlu bana iyi sosyaller..

BF1'i tek başıma oynuyorum oyun sarıyor. Zaten bir iki el attıktan sonra ister istemez arkadaş ediniyorsun.

Beğenmeyen arkadaşlar neyini beğenmediniz ? Şuana kadar COD'cuydum ve MW3, Black Ops ve Black Ops 2 oynamıştım haliyle BF3 ve BF4'ü oynamamıştım. Fakat COD'un uzaya çıkma merakıyla bende BF1'e geçmiştim ve tek kelimeyle oyuna bayıldım üstelik HD530 ile oynamama rağmen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı