BF1 server mi BF5 server mi oyuncu olarak daha aktif?

Yoğunluğu, aktifliği bir yana ikisinde de çok sağlam bir dünya hileci var. Adam 1000 metreden tabanca ile kafaya tek atıyor. Bıraktım, oynamıyorum. BF v daha yoğun olur.

Az önce girdim ps4'ten. Daha çok akşamları dolu oluyo saat 4-5 gibi zor oda bulunuyo. Oyunu o kadar çok seviyorum ki origin'den de indirimde aldım :).

Az önce girdim PS4'ten. Daha çok akşamları dolu oluyor saat 4-5 gibi zor oda bulunuyor. Oyunu o kadar çok seviyorum ki Origin'den de indirimde aldım :).

Hocam ben PC için bahsediyorsun zannettim ayrıca PC'de lanet ping de çok sıkıntı oluyor şu aralar dolu olması normal hocam malum herkes evde.

Hocam ben PC için bahsediyorsun zannettim ayrıca PC'de lanet ping de çok sıkıntı oluyor şu aralar dolu olması normal hocam malum herkes evde.
Hocam 2 yıldır aktif olarak oynuyorum, daha çok akşamları dolu oluyo. Eğer hafta sonuysa her saat oda bulabiliyorsunuz. PC için yeni aldım ve daha indiremediğim için bir şey diyemeyeceğim...

PC.

Hocam 2 yıldır aktif olarak oynuyorum, daha çok akşamları dolu oluyor. Eğer hafta sonuysa her saat oda bulabiliyorsunuz. PC için yeni aldım ve daha indiremediğim için bir şey diyemeyeceğim...

Origin Plus gibi bir şey vardı üye olup istediğiniz oyunu oynayabilirisniz hocam fakat PC'de hile ve bariz ping farkı vardı 120 ms le ağzıma vuruyolardı tabii ben de pek iyi oynayamadığım için 2 hafta sonrs bıraktım arada Ark'lar çağırırsa girerim ama dedğiniz gibi atmosferi başka yaşatıyor savaşı :)

PC.

Origin Plus gibi bir şey vardı üye olup istediğiniz oyunu oynayabilirisniz hocam fakat PC'de hile ve bariz ping farkı vardı 120 ms le ağzıma vuruyolardı tabii ben de pek iyi oynayamadığım için 2 hafta sonrs bıraktım arada Ark'lar çağırırsa girerim ama dedğiniz gibi atmosferi başka yaşatıyor savaşı :)
Hocam böyle dediniz de hevesimi kırdınız :(. Ben 30-70 arası oynuyorum. Akşam 60'lardaydı ve hile tabii ki yok. PS4'ü satıp PC alacağım için(üstüne para ekleyerek) birdaha PS4'ten giremeyeceğim ve bende şimdiden yatırım olsun diye almıştım. Valla üzülmedim desem yalan olur. Bir de hocam klavye-mouse ile oynamak kolay mı? Çünkü eğer konsolda alışırsanız (baya uzun zaman alıyor :) ) camperlar hariç (uçak, uzaktan bombalayan korkak tank gibi olan araç ve lmg ile yere yatan ......'lar) herkesi kolayca öldürebiliyorsunuz ama pc de aim durumu nasıl bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı