BF1 vs BF5

Ben 1. Dünya Savaşını daha çok sevdiğim için BF1 tercih ediyorum. Geçtiğimiz sene Playstationumu sattığım için son level BF1 hesabım da gitmişti, PS4 yerine bilgisayar almıştım. BF1'in fiyatı yüksek olduğu için alamıyordum ve oyunu çok özlüyordum. Prime resmen doğum günü hediyesi olarak BF1 ve BF5'i ücretsiz verdi. Savaş atmosferi mükemmel bir oyun BF1. BF5 hakkında yorum yapmayacağım çünkü henüz oynamadım. Ama 2. Dünya Savaşını konu alacağı için kısa sürede sıkılacağımdan eminim. Bugün oynayarak göreceğim.

BF1 uzun zamandır oynuyorum bana çok nadir hile geliyor ve MP modu gerçekten çok iyi çoğu kişi oyunu neden gömmüş anlayamadım fakat hikâye modu benim de hoşuma gitmedi.

BF1 oynanır. Atmosferi ve haritaları bence daha iyi. BF5 sanki başka bir seriye ait oyunmuş gibi hissettiriyor. Adam siper falan kuruyor, bir şeyler inşa ediyor Fortnite mı bu :D BF5 gerçekten çöp ama müziklerini beğendim. En çok BF1, bazen BF4, nadiren de BF5 oynuyorum.
Bf 5 mi çöp :D? Tamam bf 1 belki daha iyidir de BF5'i çöp yapacak bir özelliği yok

Geri
Yukarı