BF1 vs BF5

68055

Hectopat
Makaleler
1
Şu son olaylardan sonra hangi oyunu almalıyım? Sadece Online oynayacağım. Hangisi daha uzun süreli bir oynanış sağlar. Ve hangisinin sunucuları daha dolu olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside uzun süreli oynanış sağlar. BF5 MP'de 1'in üzerinde katmış bir oyun. BF5 daha iyi olur, hem mapler biraz daha dengeli. BF1'de alan kontrolü çok zor.

BF5 bence bir tık daha iyidir. BF1'de "kemik kitle kaldığı için herkes komando gibi oynuyor" diye duymuştum.

BF5 bence bir tık daha iyidir. BF1'de "kemik kitle kaldığı için herkes komando gibi oynuyor" diye duymuştum.

Bende o tarz bir şey duymuştum. Teşekkürler TF2 adam.

İkisi de uzun süreli oynanış sağlar. BF5 MP'de 1'in üzerinde katmış bir oyun. BF5 daha iyi olur, hem mapler biraz daha dengeli. BF1'de alan kontrolü çok zor.

Teşekkürler BF5 daha iyi olur bana.

Atmosfer olarak 1 daha iyi fakat MP olarak ben 5'i daha çok beğeniyorum.

Teşekkürler 5'i alıyorum.

Peki bir sorum olacak. 2042 alınmaz değil mi?

Bende o tarz bir şey duymuştum. Teşekkürler TF2 adam.

Teşekkürler BF5 daha iyi olur bana.

Teşekkürler 5'i alıyorum.

Peki bir sorum olacak. 2042 alınmaz değil mi?

Alinir, BF1 ile 5'te topluluk sunucularinda oynamaniz gerekecek ve sinit olup alt+F4 cekeceksiniz. Şu anda BF2042 cok iyi. 40 saat oldu bir tane bug vs gormedim.

Alinir, BF1 ile 5'te topluluk sunucularinda oynamaniz gerekecek ve sinit olup alt+F4 cekeceksiniz. Şu anda BF2042 cok iyi. 40 saat oldu bir tane bug vs gormedim.

Oyun hakkında 2 3 soru sorabilir miyim acaba? Misal oyun akışı çok mu hızlı Apex gibi uçup kaçıp mı ateş ediyoruz yoksa Rainbow gibi daha oturaklı, ağır, taktiksel bir yaklaşım mı sergiliyoruz.

Geri
Yukarı