BF3'ü low grafiklerde oynatabilecek P5VD2-VM uyumlu 300 TL ekran kartı

Tamam ben şimdi doların düşmesini bekleyip bu ekran kartını alırsam, güç kaynağında hiçbir sorun olmaz diyorsunuz. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler iyi forumlar.

AMD Radeon™ HD 7790 Graphics

Yerli yersiz yorum yapma.

Ana kartta X16 geçişli ekran kartı yuvasıyla PCI Express[SUP]®[/SUP] tabanlı PC gerekir
Bir adet 75 W 6-pin PCI Express güç konektörüne sahip 500 W (veya üstü) güç kaynağı önerilmektedir
  • İkili modda AMD CrossFire™ teknolojisi için iki adet 75 W 6-pin PCI Express güç konektörüne sahip 600W (veya üstü) güç kaynağı önerilmektedir.
  • NOT: Minimum önerilen sistem güç kaynağı watt değeri, spesifik ekran kartı ve diğer sistem bileşenlerinin tipik güç gereksinimlerine dayalıdır. Sisteminiz daha fazla ya da daha az güç gerektirebilir. OEM ve toplama PC'lerin farklı güç gereksinimleri olabilir.

İkili modda AMD CrossFire™ teknolojisinin çalışması ikinci bir AMD Radeon™ HD 7790 ekran kartı ve AMD CrossFire™'a Hazır ana kart gerektirir.
Minimum 4 GB sistem belleği
  • AMD CrossFire™ teknolojisini kullanmak için 8 GB (veya daha üstü) sistem belleği önerilir.

Kurulum yazılımı DVD-ROM sürücüsü gerektirebilir. En son AMD Catalyst™ yazılımı www.amd.com/catalyst adresinde bulunabilir.
Blu-ray™ kayıttan oynatma Blu-ray sürücüsü gerektirir.
Windows Vista[SUP]®[/SUP], Windows[SUP]®[/SUP] 7 ya da Windows[SUP]®[/SUP] 8 işletim sistemi. 64 bit işletim sistemi şiddetle tavsiye edilir.
AMD Eyefinity teknolojisi ile 3 veya daha fazla ekranın kullanımı bir DisplayPort uyumlu panel veya bir AMD Eyefinity onaylı dongle gerektirir. Onaylı DisplayPort dongle'larının listesi için http://www.amd.com/EyefinityDongles adresine bakın.
CrossFire ile ne alakası var? Benim arkadaşım 400W PSU ile kullanıyor sorunsuz bir şekilde.

Arkadaşlar gereksiz gereksiz yorum atmışınız hepiniz ! yok hd7790 mış ! Adam başlıkta ne diyor size low'da 30fps ! GT630 yeterli olucaktır arkadaşa forumda gt630 ile oyun testi var 44fps'de akıcı bir şekilde oynanmış low'da !

Arkadaşlar gereksiz gereksiz yorum atmışınız hepiniz ! yok hd7790 mış ! Adam başlıkta ne diyor size low'da 30fps ! GT630 yeterli olucaktır arkadaşa forumda gt630 ile oyun testi var 44fps'de akıcı bir şekilde oynanmış low'da !
GT630 dediğin kart 5 para etmez. 200 lira vereceğine 120 lira daha verip, çok daha iyi bir kart alacak.

Aslında benim için grafikler hiç önemli değil sadece akıcı bir şekilde oynamak istiyorum. Grafikler lowdaymış highdaymış hiç önemli değil benim için. Sadece akıcı bir şekilde kasmadan oynamak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı