BF4 için AMD FX 8320 Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

max-fps

Kilopat
Arkadaşlar sistem hakkında bilgisayardan anlayan uzman kişiler tarafından yardım edilirse iyi olur. Sistem söyle toplasam nasıl olur? Wow, dota2, bf4 vb çeşitli online ağır oyunlar oynuyorum. Yardımlarını bekliyorum. Mouse var. Bütçem 3.100 tl. Uzman kişiler tarafından birde İntel tavsiyesi yapılırsa iyi olur. (-ağır online oyunlar oynuyorum-) Kasılıp kalmasını istemiyorum pc''nin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarınız Multi ağırlıklıysa, hazır bütçede iyiyken Intel sistem kurmanızda fayda var.

Evet multi ağırlıklı intel tavsiyesi yapabilir misin. Rtk biliyormusun ankarada dostum dota için söylüyorum.

Çankaya'da ki internet kafe mi, Konur sokak?

Evet dostum tam orası. İntel sistem tavsiyesi yapabilecek uzman var mı dediğim konuda.

- - - Güncellendi - - -

Uzman yok galiba bu konuda parayı çöpten bulmuyoruz. Bu yüzden buraya danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En üstte belirtmiştim dikkat etmedin sanırım. Arkadaşlar sistem hakkında bilgisayardan anlayan uzman kişiler tarafından yardım edilirse iyi olur. Sistem söyle toplasam nasıl olur? Wow, dota2, bf4 vb çeşitli online ağır oyunlar oynuyorum. Yardımlarını bekliyorum. Mouse var. Bütçem 3.100 tl. Uzman kişiler tarafından birde İntel tavsiyesi yapılırsa iyi olur. (-ağır online oyunlar oynuyorum-) Kasılıp kalmasını istemiyorum pc''nin.

- - - Güncellendi - - -

Mouse hariç kendim üstte yaptım. Fakat birde sizden intel tavsiyesi olsa bu işten anlıyan yani erbabından. 3100 Tl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı