BF4 Magnum 44 3x Scope nasıl gelir ?

mabcitayfa92

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. BF4'de Magnum 44 için 3x scope istiyorum fakat veteran item olduğu yazıyor oyunda. Veteran paçk içerisinden çıkıyormuş yani ve bu veteran battlepackı almak için de bf3 gibi daha önceki bir bf oyununu oynamış olmak gerekiyormuş. Şimdi beyler ben BF3 alıp oynasam veteran battlepack gelir mi yoksa artık çok mu geç kaldım?

Premium aldığın zaman Golden, Premium ve Veteran Packlar açılır. Ben oyunu direk Premium Edition aldığım için direk açıldı bende. Ama normal oynayarak açar mısın bilmiyorum.

Baya sağlam hort olacak ama yapacak bir şey yok:) Origin'den Battlefield 1942 (1GB ve bedava) indirin ve birkaç dakika oynayın. Sonra EA'nın sitesinden BF4 ile ilgili destek talebi oluşturun ve chat desteğine bağlanarak Veteran kutusunu istediğinizi söyleyin. Ondan sonra kutu hesaba eklenecektir.

Silah ekipmanları ya görevle ya da o silahla oynadıkça yani kill aldıkça o silaha ait ekipmanların düştüğü çanta veriyor sana o çantadan çıkıyor genelde silah ekipmanları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı