BF4 + Premium Hesabı Satılık veya FIFA 15 ile Takas

ugurkontel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, FIFA 15 için elimde Battlefield 4 Premiumlu hesap mevcut. 26 gün önce satın aldım ancak FIFA 15 için zarar edip elimden çıkarmam gerekiyor. İlgilenen arkadaşlar lütfen benimle iletişime geçsinler. Mail, [email protected]

Hesap bilgileri,
Battlefield 4 Premium CD Key,

RANK 52 (Warrant Officer One II) 65saat 43dakika oynadım.
CAMPAIGN 2/7
ASSIGNMENTS 30/94
MEDALS 3/53
RIBBONS 38/53
WEAPONS 78/145
VEHICLE UNLOCKS 39/105
KITS 43/51
DOG TAGS 315/657
SOLDIER PORTRAIT' lerin büyük bölümü açıktır.
Herhangi bir şekilde hack, cheats, glitches kullanılmamış, engellenmiş sunucusu yoktur.

[image]
image]

Merhaba. Bf4 premium a talip olabilirim. Fiyat varmı? Paylaşabilirmisin?

Merhaba, e-mail bildirimini alamadığım için mesajınızı görmedim, kusura bakmayın. Fiyat: 100 TL olarak düşünüyorum. FiFA 15 100 ile 120 TL arası değiştiği için...

Anladım. Peki şöyle bir şey soracağım size. Ben Battlefield 4 premium' u origin sitesinden almıstım. 150tl kredi kartından bütçe düştü ancak oyunu indiremedim. Anlayacağınız 150tl gitti çöpe. Şu an sizden bu oyunu aldığım vakit oyunu bilgisayara kurmamda yahut onun gibi meselelerde sıkıntı yaşamam umarım? Kod falan sanırım elinizde olması lazım. Eğer sıkıntı yaşamayacaksam ciddi anlamda talibim.

Oyun şuan bilgisayarımda kurulu ve aktif olarak oynuyorum. İndirirken herhangi bir sorun çıkartmayacaktır. Oyun, origin hesabında hazır halde ve tek tıklama ile indirilebilir durumda (Tüm BF4 olan origin hesapları gibi). Oyunun alındığı makbuz, Bf4 CD-Key'i ve ayrı olarak BF4 Premium CD-Key'i, Origin hesabının id, mail, şifre ve gizli soruları dahil olmak üzere a'dan z'ye tüm bilgileri mevcut ve tarafınza verilecektir.

Sistemi bilmiyorsanız, şöyle özetleyebilirim:
Bir origin hesabı açarsınız. Açıldığında boştur ve sadece ücretsiz veya demo oyunları, ücret ödemeden ekleyebilir-indirebilir oynarsınız. Battlefield 4' de de mantık şu şekildedir; Bf4 cd-key'i origin hesabınıza eklenir (tek kullanımlıktır, aktif edilen hesaptan hariç başka bir hesapta çalışmaz-kullanılamaz) ve ardından Bf4 Premium paketi eklenir. 2 Ayrı cd-key şekilde. Ben oyunu satın aldığımda bf4 ve bf4 premium paketlerini origin hesabına yükledim (diğer tüm kullanıcılar gibi).

Umarım yeterince açıklayabilmişimdir. Mesaj junk klasörüne düştüğü için geç görmüş oldum, kusura bakmayın.

Ben oyunu origin hesabım dan satın aldım. Kredi kartından gerekli bütçe düştü ancak hesabım da oyun gözükmüyor. Hesabı oluştururken telefon numaramı yanlış girmişim. Oyunu satın aldıktan sonra numaramı düzelttim fark edip ama geç oldu. Cep numarasına mesaj olarak onaylama mı geliyor acaba? Çünki originde oyunlarım kısmında yahut hiçbir kısımda oyun gözükmüyor. Ücretsiz olarak Need For Speed indirdim o gözüküyor ama Battlefield 4 yok. O kadar para boşa gitti. Sizce bunun bi çözümü varmı yapaileceğim birşey? Ben yok diye düşünerek sizden almayı düşünüyorum. Eğer yardımcı olursan o oyunu indirebilirsem çok iyi olur size çok müteşekkir olurum. Yapacak hiç bir şey yok derseniz mecburen tekrardan alacağım.

İnanın bu konu hakkında hiçbir bilgim yok. Yarımcı olabilseydim emin olun olurdum çünkü, halihazır da arkadaşlarım ile birlikte fifa 14 oynuyorum ve fifa 15'i sadece arada girip takılmak için almayı düşünüyorum. Bankanızı arayıp iptal ettirme gibi bir durum denemediyseniz, bu şekilde belki ödeme iptal edilebilir. Şuanda aklıma başka bir çözüm yolu gelmiyor. Origin, Easports'a 2 ay önce bir ticket atmıştım, halen geri dönüş yapmadılar. Bu gibi firmalar bizlere çok uzak, bu yüzden banka' dan iptal ettirebilirseniz belki o şekilde paranızı geri alabilirsiniz diye düşünüyorum.

İnanın bu konu hakkında hiçbir bilgim yok. Yarımcı olabilseydim emin olun olurdum çünkü, halihazır da arkadaşlarım ile birlikte fifa 14 oynuyorum ve fifa 15'i sadece arada girip takılmak için almayı düşünüyorum. Bankanızı arayıp iptal ettirme gibi bir durum denemediyseniz, bu şekilde belki ödeme iptal edilebilir. Şuanda aklıma başka bir çözüm yolu gelmiyor. Origin, Easports'a 2 ay önce bir ticket atmıştım, halen geri dönüş yapmadılar. Bu gibi firmalar bizlere çok uzak, bu yüzden banka' dan iptal ettirebilirseniz belki o şekilde paranızı geri alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Anladım. Bana özelden ulaşabilirmisin.

Hocam [email protected] adresi ile facebook üzerinden arattım ama öyle bi profil bulamıyorum ama yinede Uğur KONTEL olarak birisini buldum mesaj attım umarım doğru kişidir :)

Geri
Yukarı