BF4 server ile bağlantınız kesildi hatası

pc03

Hectopat
Yer
Antalya/Lara
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Arkadaşlar benim bilgisayarımdan BF4'e giriyodum ama pingimden memnun olmadığımdan Asus N56U aldım. Sözde 5G 300mps ancak normal internetten daha yavaşladı. Benim internetçime yaptırdım ama çok yavaş. Sonra sıkıldım taşıdım evin ortasına bilgisayarı kabloluyo taktım yine server ile bağlantınız düştü demekte. Çok sıkıldım bu olaya.

Özür dilerim, geç dönüyorum. Modemim Super-Online'ın bir modemi ancak dediklerinizi yaptım. İnternet daha iyi de bilgisayar 54mpb(birimi yanlış yazmış olabilirim) çekiyor. Oğlumun dandik Toshiba'sı 130mpb çekiyor. Ve modemin üstünde 300mpb yazıyor. Ben düzeldi gibi ama tam değil.

Pek bilgim yok ama super online'ı aradım ama hep çevirdiler. Ayrılacağım dedim yeni modem getirmezseniz. Super online'ın 1 yıl önce ofisime aldım yeni çıkmıştı modem çok hızlı. Çıksam super online'dan başka dam gibi frima yok. En son olmazsa telefondaki hanfendi donüceğim dedi bekliyorum dönmezse alacağım modemi atıcağım yere kırılacak üstünü cizerek söylüyorum yeni modemden getirin diyeceyim. Bence sorun modemde ve bilgisayarımın çekme gücünü nasıl artırırım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı