BF5 "you have lost connection to the session" hatası

DeMoKRaTHaCi

Decapat
Arkadaşlar oyundayken oyun kasıyor ve ardından donup oyundan atıyor ve başlıktaki hatayı veriyor.
2-3 oyundan birinde muhakkak atıyor.
Yardımcı olabilecek bu hatayla karşılaşan var mı?
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    480,4 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
Sistem nedir? Oyunda internet bağlantını gösteren ikonlar çıkar ekranın sağ tarafında onlar çıkıyor mu?
Eğer MSI laptop ya da MSI anakart kullanıyorsan Killer Control Center denen programı kullanıyorsan sil. Benim durumumda işe yaramıştı.

Aynı sorun bende de var ancak bir çözüm bulamadım.
Arkadaşlar oyundayken oyun kasıyor ve ardından donup oyundan atıyor ve başlıktaki hatayı veriyor.
2-3 oyundan birinde muhakkak atıyor.
Yardımcı olabilecek bu hatayla karşılaşan var mı?
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Origin'i silip baştan temiz kurun. (Sadece Origin klasörü, Origin Games klasörüne ellemeyin. Aksi halde oyunları baştan yüklemek zorunda kalırsınız) Sorun %85 çözülecektir.

Konu biraz eski ama sorun ne yazık ki güncel. Dikkat ettim bu sorun hep büyük güncellemelerden sonra oluyor. 3-4 aydır bu problem yoktu fakat bu yaz güncellemesinden sonra yine başladı. IPv6'yı deaktif ettim, Origin'i kayıt defterine kadar sildim yükledim, oyunu onardım ama nafile kesin bir çözümü yok bunun maalesef her seferinde EA-Origin-Dice üçlüsünün sorunu çözmesini bekliyoruz, bu konuda tek bir kelime etmemeleri de ayrı bir komik.

Yeni konular

Geri
Yukarı