Çözüldü Bhop Pro açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den Bhop Pro aldım. Oyunu indirdim fakat böyle bir hata alıyorum. Neden olabilir?

Ekran Görüntüsü (118).png

Hocam attığınz konudaki komutu cmdye yapıştırdım yönetici olarak açıp bişeler olmaya başladı sonra yarıda kapattım oyunu açtım açıldı falan da oyun mobildeki gibi değil aşırı kötü iade edeceğim galiba

Birde ben biraz temkinliyim mesela cmdye o komutu girdim ya herhangi bir şey olmaz değil mi?
Zararlı bir komut değil bir şey olmaz. Hem bhop pro almak yerine CS:GO sunucularında bhop oynasanız daha iyi değil mi?

Zararlı bir komut değil bir şey olmaz. Hem bhop pro almak yerine CS:GO sunucularında bhop oynasanız daha iyi değil mi?
Bilmiyordum hocam csden oynandığını şu videoların arkasına koyuyorlar ya telefona aynı uygulamayı indirdim güzel fakat bunda aşırı kötü sanki yarım bırakılmış oyun gibi

Birde cs den nasıl oynuyoruz dediğiniz gibi

Bilmiyordum hocam csden oynandığını şu videoların arkasına koyuyorlar ya telefona aynı uygulamayı indirdim güzel fakat bunda aşırı kötü sanki yarım bırakılmış oyun gibi

Birde cs den nasıl oynuyoruz dediğiniz gibi
CYBERSHOKE | СЕРВЕРЫ КС | CS:GO
Burdan sunucu seçip sağ alttan Join the server basıp girebilirsin. Ek olarak oyun içinde oyna kısmından oyun türü seçme var sol üstte oraya tıklayıp topluluk sunucuları derseniz oradada bulabilirsiniz. RunAway yazman yeterli arama kısmına sunucuları güzeldir bhop olarak da aratabilirsin.

CYBERSHOKE | СЕРВЕРЫ КС | CS:GO
Burdan sunucu seçip sağ alttan Join the server basıp girebilirsin. Ek olarak oyun içinde oyna kısmından oyun türü seçme var sol üstte oraya tıklayıp topluluk sunucuları derseniz oradada bulabilirsiniz. RunAway yazman yeterli arama kısmına sunucuları güzeldir bhop olarak da aratabilirsin.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı