Bianchi Aspid37 maşa gevşer mi?

şenpazecik

Centipat
Bu bisikleti 1 ay önce aldım ancak maşası cok sert. Neredeyse hiç inmiyor aşağı. Baktığım zaman maşanın markasına dair herhangi bir şey yok ve Bianchi'nin sitesindede maşaya dair yazan tek şey alüminyun taçlı 1.1/8” maşanın markasını bilen ya da nasıl bir maşa olduğunu bilen var mı ya da bisikletciye gidip hallettirebileceğim bir şey mi? Yardımcı olabilirseniz sevnirim.

Bazı maşalarda sertlik ayarı oluyor üzerinde öyle bir ayar yeri var mı? Yoksa kullandıkça açıla dabilir olduğu gibi kala dabilir. Bisikletçiye göstermekte fayda var tabii yapabileceği bir şey var mı baksın. Bakmaktan para almaz. Maşayı değiştirebilirsin imkanın varsa. En son çare olarak.

Maşanın üzerinde mooe yazan bi kısım var üzerinde göz amblemi var ama merak edip üzerini actım plastik bi kısımdı zaten,maşanın içi bomboştu acmamam gerektiğini düşünmeye başladım.

Genelde satılan giriş seviyesi bisikletlerde saçma sapan çalışmayan amortisörler koyuyorlar. Eğer masraf yapacaksanız bisikletinize uygun bir yay kiti arayabilirsiniz ancak bulabileceğinizi düşünmüyorum. Kullandıkça açılacağını pek sanmam.

Kuzenim daha dün ümit camaro bisiklet aldı deneme şansım oldu ve maşsının yumuşak bi şekilde indiğini gördüm ve benimkinin düzgün olup olmadığını sorguladım en iyisi bisikletciye gidip yapılack bişey varmı diye bakmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı