Bıanchı Rcx 526 26'' 24V HD 2019 Alınır mı ?

Hilmi Çoban

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Bisiklete yeniden başlayacağım. Daha önceden 10 yıllık günlük kullanım bisiklet tecrübem var. Önceki bisikletim Corvette marka dağ bisikletiydi. Yeni bisiklet alacağım sizce iyimi alınır mı? Başka buna benzer ne model önerirsiniz? Amacım biraz hız biraz kıvraklık çeviklik biraz taş topraklı yol ve kötü asfaltlı yol yapmak. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
NOT: 1.87 Boy 87 KG ve atletik sporcu fiziğe sahibim.

Ürünün linkini koydum. İnceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe?
Seçtiğiniz bisiklet, 24 vites ve tourney kite sahip. Bu kit giriş seviyesi olup pek tavsiye etmiyorum.

bisiklet daha doğru bir seçim olacaktır. Hem Markası hemde kiti gayet iyidir. Ayrıca 27 vites.

Son düzenleme:
Bütçe?
Seçtiğiniz bisiklet, 24 vites ve tourney kite sahip. Bu kit giriş seviyesi olup pek tavsiye etmiyorum.

bisiklet daha doğru bir seçim olacaktır. Hem Markası hemde kiti gayet iyidir. Ayrıca 27 vites.
Maksimum bütçem 2150 lira.Bu bütçeye göre bana ne önerirsiniz ? Vitesin büyük olmasının ne gibi avantaj ve dezavantajları var mesela ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı