Bıçak önerisi

Hoşuna giderse ucuz bir survival kullanabilirsin önceden kullanmıştım güzel bir bıçak
Survivalın animasyonu çok güzel ama bıçağın yapısı hoşuma gitmiyor. Falchion knife çok hoşuma gidiyor ama sevmeyeni aşırı derecede fazla. Eldeki nadir animasyonu çok güzel bence ama kararsız kaldım

Gut knife aslında güzel, q q yapınca hoş oluyor bıcaklar pahalı yani en iyi skinli bunu bulabilildim.
Bright water daha hoş sizin zevkiniz daha önemli tabii.
Bende sizin gibi düşünüyorum fiyat performans olarak en iyisini seçmeye çalışıyorum sadece.
Kendi skinlerin varsa onlarida satıp en kötü bir bayonet almaya çalış bence ben gayet memnunum cidden güzel, yakında da talona geçmeyi düşünüyorum
Tüm rust envanterimi sattım gelen para bu kadar 10 lira çık deseniz onu bile yapamam maalesef :)

Hocam nakit satsaydiniz facebookdan belki güzel fiyatlı bir bıçak bulabilirdik. 1200 tl demiştiniz degilmi tekrar bir bakayım güzel neler var
Steam cüzdanında tüm bakiyem ticaretle kastım bu kadar parayı steamde neredeyse hiç para yatırmadım kendi cebimden
Hocam en mantıklısı huntsman rust coat gibi duruyor hem çok rahat tradelenebilir hemde fena durmuyor elde.

Hocam nakit satsaydiniz facebookdan belki güzel fiyatlı bir bıçak bulabilirdik. 1200 tl demiştiniz degilmi tekrar bir bakayım güzel neler var

Hocam en mantıklısı huntsman rust coat gibi duruyor hem çok rahat tradelenebilir hemde fena durmuyor elde.
Tamamdır teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı